Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt a barátommal. 2 éve ismerjük egymást, régebben már voltak dolgok, csak vagy neki volt bnője, vagy nekem pasim.. Nemrég szakítottunk az előzővel(elég nyomós okok, nem a másik fiú miatt), és rá egy hétre jöttem vele össze. Exem ma találkozni akart, aztmondta beszélni szeretne velem.. mondom jó, mert érdekelt mi volt olyan fontos. Találkoztunk. Folyton meg akart ölelni, rámmászott, hiába ellenkeztem.. végül leszedtem magamról. Azt mondta szeret, majd közelebb jött, és adott a számra egy puszit. Teljesen kiakadtam.. Eltoltam magamtól, és otthagytam. Most nagyon sz*rul érzem magam :S Holnap hogy fogok a barátom szemébe nézni? De ha elmondom, meg félek, hogy vége.. nagyon szeretem. Ti erre hogy reagálnátok?
2011. márc. 2. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondd el neki és mondd hogy te egyáltalán nem akartad...nem fog otthagyni, inkább megagyalja az exed.:)
2011. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát ennyitől nem hiszem hogy vége lenne. Az a te lelkiismereted, hogy elmondod-e de szerintme nem oylan lényeges dolog, és emiatt ha szakit vele dakkor nem is igazán kellesz neki.
2011. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod neki szépen, hogy ugyan ő megpuszilt, te eltoltad és nem akartad. Akkor max. az exedre fog haragudni, rád nem. De mindenképp mondd el neki! Nem lesz boldog, lehet kérni fogja, hogy többet ne találkozz az exeddel, de ha annyira szeretnéd a mostani kapcsolatot, jegelheted az exed. 21/L
2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te a lehető leghelyesebben jártál el. Sokan nem tudnának így kibontakozni az ölelésből. Nehéz így hirtelen új kapcsolatot kezdeni, ezt mondd el a barátodnak is. Mondd el, hogy ő a legfontosabb, de még adjon időt neked, persze ettől még menjen minden ugyanúgy, mint eddig.

A mostani barátod helyében én örülnék, ha megszakítanád a kapcsolatot az exeddel. Persze tudom, hogy ez nagoyn nehéz. És az én barátnőm is nehezen adta fel a dolgait, mert velünk is kb ez volt a helyzet, azt leszámítva, hogy mi nem ismertük egymást előtte.

Lényeg, hogy próbáld a barátodat biztatni, és mondd meg neki, hogy legyen türelmes, mert megéri :)

Hajrá!

2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem Rád fog kiakadni, hanem az exedre. Amúgy én elmondanám mindenképp a helyedbe ... max az várható lenne, hogy az exemet legközelebb kékzöldlila foltokkal látnám viszont.
2011. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:

mondd el mindenképp a storyt, mi-hogy történt meg, hogy eltoltad a csávót.

féltékeny lesz a srác, de nem hagy el max lesz egy kis box.

2011. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Elmondhatod neki nyugodtan, hiszen te nem akartad, és ha megbízik benned ( a bizalom egy kapcsolat alapja) akkor semmi baj nem lezs, legfeljebb csak az exnek lesz néhány lila foltja ;)

2011. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmit!!!!

Lényegében nem csináltás hülyeséget de még is szabályokat szegtél meg!!!

Ha Én lennék a pasid ezt szó nélkül biztos hogy nem hagynám,elveszítenéd a bízalmamat és az exed is kapna egy fülest!!!És szegény exeddel minek találkozol ha nemakarsz tőle semmit???Ne legyél már idióta!!!Bocsi!

Szia!

2011. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 hét? AZTA HOGY MILyEN SOK!


f*szom a KIB*ASZOTT felújított változatba. fiatalok.... 2 hét és whááh likvidálni a célszemélyt mert szájra puszi! ajaj. a végén még ha megtudja reggel egy poszt-apokaliptikus világra ébredsz

miért ne láncoljon magához?


egyre inkább beszarok a mai jó népen.

mivel a 2 héttel ez előtti puszi x6x10(23.) az teljesen más mivel előtte nem voltál ebben az cseszett komoly kapcsolatba ami már 2 hete tart. persze tulajdonképpen megértelek,mert manapság a 2 hét az már világrekord.


bár,ahogy elnézem te is az a típus vagy aki gyakrabban vált pasit mint én zoknit...

2011. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
[link] én ezt láttam..
2011. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!