Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál erre?

Hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés
A volt barátommal már lassan 1 éve szakítottam.Nem szerettem és most se szeretem,ő viszont nagyon szeretett engem.Fél év után belementem abba,hogy levelezzünk,de még akkor tisztáztam vele,hogy nem akarok tőle semmit,nem akarok vele találkozni,se SMS-ezni,kizárólag e-mail.Erre születésnapomra feltöltötte a telefonom,és most vár érte valamit cserébe,mert van egy ötlete,hogy mivel viszonozhatnám ha nagyon szeretném ezt az ajándékot.Nagyon ideges lettem rá!Ez egyszerűen hihetetlen,én direkt mondtam neki,hogy nekem nem kell semmi,most meg megakar vásárolni a vacak 3500Ft-ért.
2010. máj. 19. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkóság szülinapi ajándékért cserébe elvárni tőled bármit is!!!!! Minek ajándékozott meg? Ki kérte? Szánalmas!!!! Mond meg neki, ha nem hagy békén, feljelented zaklatásért........
2010. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fizesd ki neki az árát, és nem tartozol semmivel.
2010. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még 6500-ért kereshet magának egy hivatásost.
2010. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!