Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én szüleim megismerked...

Csak az én szüleim megismerkedése ilyen furcsa, vagy a ti szüleitek se hétköznapi módon ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Nekem úgy ismerkedtek meg a szüleim, hogy anyum először apám mindkét bátyjával járt elég sokáig, végül pedig apum választotta XD
2017. jún. 24. 15:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Csak a tieidé ilyen, az én anyámat nem próbálta ki az egész család.:D
2017. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Mi chaten ismerkedtünk meg és a párom épp akkor költözött ki 1000km-re. Fél évig csak online beszéltünk, nyáron találkoztunk, és onnantól kezdve fél évig távkapcsolatoztunk, havi max. 4-5 nap találkával.


Aztán kijöttem hozzá... :)

2017. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 DuplaKV ***** válasza:
100%
A szüleim normális módon ismerkedtek meg, de én speciel úgy találkoztam a párommal, hogy elütött biciklivel.
2017. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Tök, jó, hogy ismered ezeket a sztorikat :D Én nem is tudom, hogy ismerkedtek meg lol
2017. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem furcsa ez inkább gáz anyudra nézve sőt elég durva. Ha ezek köztudottak akkor miket csinálhatott még amiket nem tudtok. Apád jelleme meg egyenlő a nullával neki maradt a lerágott csont ez oszt igen.😅 boccs az offért csak ez már nekem is gáz pedig én is szeretem a kukit na de határok vannak. Te meg itt büszkélkedsz hogy anyádon átment a fél család lessz ott még apóspajtás is a listán😅
2017. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Én szüleim úgy jöttek annó össze, hogy anyum stoppolt mert bulizni volt barátnőivel, aztán apa hazavitte, majd randizgattak és 3 hónap múlva már el is jegyezte anyát. :)
2017. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez kemeny, csak a testvereket probalgatta vagy a csalad tobbi ferfi tagjat is?
2017. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy stílusos legyek, családba meredt. :-)
2017. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Azt hittem diszkóban, sztriptízbárban vagy valami hasonló helyen ismerkedtek meg a szüleid.


A kérdés olvasása után sokk hatása alatt kerültem!!! Te jó ég, ez ultragáz!!! Ezt nem szabadott volna hangoztatni! Ha ez nálunk történt volna meg, anyukámra nem tudnék egyenesen nézni!


Mik vannak...

2017. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk én nem lennék büszke, hogy anyámon végigment a fél család (após is, gondolom), mert ez inkább szánalmas rá nézve.
2017. jún. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!