Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok a...

Mit csináljak, ha nem tudok a családtól aludni már egy pár napja?

Figyelt kérdés

A bátyám pár hete összejött egy lánnyal és azóta minden nap nálunk alszik, mert a szülei nem engedik, hogy a bátyám ott aludjon, és hát elég hangosak éjszakánként.

Ráadásul a szüleimtől sem tudok aludni, amióta hazajöttek külföldről, pedig eddig sosem hallottam őket.

Tegnap éjféltől reggel 6-ig csinálták, aztán sikerült elaludnom, de reggel 10-kor zengett a ház tőlük. Mármint anyu főzőtt, apu tévézett, a bátyámék meg a szomszéd szobában beszélgettek.

Szóval alig aludtam...

Mondtam nekik, hogy legközelebb legyenek halkabbak, mondták is, hogy oké, meg bocsánatot is kértek tőlem, de ma már megint hangosak. :(

Annyira fáj, hogy nem veszik azt figyelembe, hogy én létezem és hogy aludni szeretnék! :(

13/L



2017. jún. 25. 01:38
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#11, Én nagyon örülök, hogy szeretik egymást, de hogy ennyire, hogy még aludni se tudjak, szerintem ez már túlzás, vagy hogy is mondjam.


#12, Hát ezeket már kipróbáltam, de nem tudok úgy elaludni, hogy valami van a fülemben.


#13, Kettő emeletes kertes családi házban lakunk, amiben 3 hálószoba van.


#14, Hát köszönöm, de szerintem tudnának ezen még változtatni valahogy.


#15, Nem tudom, hogy ebből a ”Lassan már ott tartok, hogy átmegyek a bátyám legjobb barátjához aludni. :(” hogyan következtetted le azt, hogy én most irigységből átmentem volna szexelni ehhez a pasihoz, de én most elárulom neked, hogy nem, én aludni akartam volna ott. És nem egy ágyban, hanem van neki egy ilyen fotel ágya és azon.

És, hogy miért nála? Mert ő itt van a szomszédban, a barátnőim meg 2-3 óra utazásra vannak tőlem.


#16, Olyanom van, de az nekem kényelmetlen.


#17, Igen, szerintem is az a legjobb ötlet, hogy rájuk nyitok és úgy mondom nekik, hogy legyenek halkabbak, de félek, hogy lefagynék. :/


#18, Nos, hát ez is jó ötlet, csak akkor meg szegény szomszédokat nem hagyom aludni. :/


#19, Nem tudok zenével aludni.


#20, Hát, azért én nem vagyok olyan, hogy kitenném a netre. :S

2017. jún. 25. 15:46
 22/39 anonim ***** válasza:

És az emeleten vannak a hálószobák?

Próbáltad a földszintet? Lehallatszik oda is?

2017. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Az emeleten kettő van, az enyém, meg a bátyámé, a földszinten meg a szüleimé, ami pont alattam van.
2017. jún. 25. 16:01
 24/39 anonim ***** válasza:
És van egy helyiség, ami nem érintkezik egyikőjük szobájával sem? Oda elvonulhatnál egy matraccal.
2017. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
17%

#17 én is szeretem a fatal errort😝😝😏


Kérdező: egyet értek az előttem levovel

Akár van fürdőszoba? Ha az nem érintkezik azokkal a szobákkal akkor költözz be a kádba ha van!

2017. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
18%

# 20-as, a kerdesre valaszolj, ne nekem ugass, mi az hogy te majom? Ki vagy te hogy igy beszelj velem?

A masik meg hogy nezz be terhesseg temaba, es akkor rajossz, hogy hany 13 eves szexel!

2017. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

#26, Attól még, hogy sok 13 éves gyerek ”terhes lehetek?” témájú kérdést tett fel, attól még nem kellet volna rögtön arra a következtetésre jutnod, hogy én irigységből szexelni mentem volna át!

Képzeld nem minden korombeli lány hülye!

2017. jún. 25. 20:21
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, hogy bátyádék túl hangosak. Megértem, hogy kínos, de próbáld ezt leküzdeni, gondolj arra, hogy normál esetben nekik kellene ezt szégyellniük. Lehet, hogy engem neveltek túl konzervatívan, de nekem égne a bőr a pofámról, ha kiderülne, hogy a fél ház az orgazmusaimat hallgatja, pláne ha egy 13 éves gyerek is van a házban.
2017. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Hát jó, de a szüleim is hangosak. :/


De ma megyek be a szüleimhez is meg a bátyámékhoz is szólni, hogy túl hangosak.

2017. jún. 26. 02:12
 30/39 anonim ***** válasza:

Ha más megoldás nincs, akkor szigetelni a szobákat.

Esetleg bátyáddal cserélni szobát, akkor csak az övével érintkezne a te szobád, ha jól értem, így elég egy falat hangszigetelni.

Pl. hungarocell- vagy parafatáblákat lehet venni barkácsboltban, azzal végigragasztani a falat. + gipszkarton, az is jól hangszigetel.

Nem egy olyan drága muri.

2017. jún. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!