Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok a...

Mit csináljak, ha nem tudok a családtól aludni már egy pár napja?

Figyelt kérdés

A bátyám pár hete összejött egy lánnyal és azóta minden nap nálunk alszik, mert a szülei nem engedik, hogy a bátyám ott aludjon, és hát elég hangosak éjszakánként.

Ráadásul a szüleimtől sem tudok aludni, amióta hazajöttek külföldről, pedig eddig sosem hallottam őket.

Tegnap éjféltől reggel 6-ig csinálták, aztán sikerült elaludnom, de reggel 10-kor zengett a ház tőlük. Mármint anyu főzőtt, apu tévézett, a bátyámék meg a szomszéd szobában beszélgettek.

Szóval alig aludtam...

Mondtam nekik, hogy legközelebb legyenek halkabbak, mondták is, hogy oké, meg bocsánatot is kértek tőlem, de ma már megint hangosak. :(

Annyira fáj, hogy nem veszik azt figyelembe, hogy én létezem és hogy aludni szeretnék! :(

13/L



2017. jún. 25. 01:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
... és akkor a szüleid meg a bátyádék majd egymást hallgatják éjjelente, nálad meg jó csönd lesz.:)
2017. jún. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
8%

"Képzeld nem minden korombeli lány hülye!"

Azert valld be, eleg fura, hogy te egy erteknes lanynak tartod magad, de arra keptelen vagy, hogy a szuleiddel meg a tesodall megertetsd hogy zavar a zaj ejszakankent.

Idejossz duzzogni az ejszaka, ahelyett, hogy mar reg rajuk rugtad volna az ajtot.

Es a fuldugo helyett neked az az elso otleted, hogy atmesz egy nalad x evvel idosebb pasashoz aludni....raadasul azota rengeteg kifogast talaktl mindenre, de arrol meg mindig nem szamoltal be, hogy akkor tulajdonkeppen mit is tettel annak erdekeben, hogy megoldodjon a problemad? Mert a nyavajgas az mar nagyon jol megy, csak nem ertem miert nem annak tartogatod, akitol nem tudsz aludni?!

Nem valoban nem vagy hulye, csak eretlen!

2017. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
72%
Napközben fogj egy CD-t. Vegyél fel rá egy óra tökéletes csendet, aztán, ha nem hagynak aludni, tedd be, és hallgasd azt! :-))
2017. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, de már megoldottam. :)


#32, Neked meg az a véleményem, hogy előbb kérdezz, aztán írjál hülyeségeket.

2017. jún. 26. 16:06
 35/39 anonim válasza:
Mi lett a megoldás?
2017. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Hát rájuk nyitottam amikor csinálták és úgy szóltam nekik, hogy legyenek halkabbak.

Persze, lehet hogy ez csak erre a napra volt jó, de nagyon remélem, hogy továbbra is halkan fognak lenni.

2017. jún. 26. 17:07
 37/39 anonim válasza:
10%
Remélem rád is rád nyitnak majd....
2017. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
89%
#37 attól, hogy nálatok az a szokás, hogy tizenhárom évesek füle hallatára visítva kefélünk, attól még nem kell felháborodni, ha más nem így gondolja.
2017. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38%
Remélem tartós lesz. :)
2017. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!