Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hánykor fekszik le aludni...

Hánykor fekszik le aludni nálatok a család? Vagy mindenki máskor? Nem zavarnak a többiek a nyugodt alvásban (ha később fekszenek)?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 20:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

A 2 évesünket 8kor ágyba tesszük,utána alszik is legtöbbször.

Mi fél10-10 körül kerülünk ágyba,én fél11-11 körül alszok is,férjem még tvzik. Nem zavar,estére kimerülök.

2016. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Bálunk anyukám mindig hamarabb lefekszik, mint én. Ő már fél 9 körül alszik, de én még zenét hallgatok, filmet nézek. Egyáltalán nem zavarja.
2016. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
6%
A vesszők elé szóköz kell!! :DD
2016. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
#3 Utána kell, elé semmiképp.
2016. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, igazad van, álmos vagyok.
2016. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén fogalmam sincs, hogy mikor fekszenek le. 2 külön szobában vagyunk, nem figyelem őket. Én a munkám miatt összevissza alszok, így gyakran van, hogy felkeltenek hangoskodással, de nem várhatom el, hogy napi 24 órában csendbe legyenek.

Ha este alszok én is, egyáltalán nem zavarjuk egymást, nem hallatszik be a szobákba ha mondjuk kimegyünk vízért, vagy zuhanyozni.

2016. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha délelőttösök vagyunk akkor este 11 körül fekszünk le, ha délutánosak, akkor éjfél-fél1 körül.
2016. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Az is érdekes lenne az infókhoz ki mikor kel fel reggel.
2016. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Csak ketten vagyunk a férjemmel. Ő 9 körül lefekszik, tv-zik, és általában fél-1 órán belül alszik is. Reggel 6-7 között kel. Én éjjeli bagoly vagyok. Nem ritka, hogy éjjel 1-ig, vagy 2-ig is olvasok. Szintén 7 óra körül kelek.
2016. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Már nem lakom a családommal. A szüleim 10 körül fekszenek, az öcsém 11-kor, én kb. 1-ig fenn vagyok. Reggel a szüleim hatkor kelnek, az öcsémmel mi 9-kor szoktunk. Hangosan tévéznek este, arra alszanak el. Bombát is lehetne mellettük robbantani, semmire nem kelnek fel, KIVÉVE, ha bemegyek a szobába és kikapcsolom a tévét. Reggelente a konyhában beszélgetnek, az én szobám meg onnan nyílik, szóval a délelőtti alvás sem opció, ezért amint lehetett, koliba költöztem, ahol csend van éjjelente, mert füldugóval aludni elég kényelmetlen, plusz kizárja az ébresztőórám hangját is.
2016. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!