Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ilyet ajándékozni?

Illik ilyet ajándékozni?

Figyelt kérdés

Antikváriumban fogok könyveket venni, ha van ami jó állapotban van elajándékozhatom olvasni szerető rokonomnak?

Vagy inkább vegyek újat?


2010. máj. 20. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Én örülnék a használt könyvnek is, csak jó könyv legyen. Imádok olvasni, tehát én elfogadnám szívesen. Szerintem tetszeni fog neki, vagy ha nem, akkor sem fog megbántani Téged!

16/L

2010. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
hat ha "csak úgy" ajándékozod odaadhatod, de ha alkalomra, szülinap, ballagás, karácsony stb. akkor javasolnám az új könyvet inkább...
2010. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
egyetértek az előttem szólóval. ha csak úgy adod,akkor rendben van,de valami ünnepre nem igazán illik használt dolgot adni.
2010. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az antikváriumban igazi kincseeket talál az ember, amiket szinte vagy sehol nem lehet már kapni, vagy nagyon ritka helyen!
2010. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekünk otthon rendes kis könyvtárunk van,anya a régieket szereti leginkább,szerinte még a "szaga" is más...ő jobban örül az antikváriumi könyveknek,megvan a maga varázsa


de mielőttt ilyet ajándékozol,azért puhatold ki,hogy a könyveit disznek tartja az illető,vagy tényleg olvasni szeret

2010. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti a könyveket annak ünnep alkalmával is vehetsz antikváriumban könyveket..Aki szereti a könyveket az nem azt nézi,hogy legújabb kiadású,és új a könyv,hanem,hogy az egyik kedvenc könyvét kapta meg ami szép,és jó állapotban van...Én nagyon sokszor kaptam így ajándékba(születésnapra,karácsonyra)és nagyon boldog voltam...(Hiszen sokkal értékesebb volt számomra a régi bőrkötésű gyűrűk ura könyv mint az új papírkötésű)...
2010. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főleg, hogyha nem pár éves, hanem 60-70, ne adj isten 100 éves az a könyv. Akkor ajándéknak is kiváló, alkalomra meg főleg.
2010. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is kaptam már névnapra antikváriumos könyvet és nagyon örültem neki.:) Szerintem nyugodtan ajándékozhatsz ilyen könyvet is, az ajándékozási szándék a fontos, nem az h antikváriumból vetted vagy könyvesboltból.
2010. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak könyvek, amiket csak antikváriumban szerezhetsz be. Akkor miért is ne?

Én is szeretek olvasni, és minden könyvnek örülök. Édesanyámnak a húgom a kedvenc könyvgyüjteményéhez (Karácsonyra!) Antikváriumból vette meg a meg nem lévöket, mert máshol nem kapni. Szerintem teljesen Ok.

2010. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!