Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen férjek?...

Tényleg vannak ilyen férjek? Feleségként hogy lehet megélni az ilyet?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy sok olyan férfi van, aki nagyszerű családapa és férj, de mindemellett egy nagy kalandor. Mármint hogy csalja a feleségét. Nem érzelmileg, csak kell neki hogy érezze a hódítás "ízét", csak alkalmi kapcsolat. Hogy tud élni egy ilyen kapcsolatban egy nő? Hogy tudja ezt feldolgozni?
2011. nov. 3. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán naiv, vagy önámításban szenved. Nekem az a furcsa, amikor látom egy férfin, hogy ilyen, ami még rosszabb, hogy az ismerősei között mindenki tudja, egyedül a feleség nem tud semmit.
2011. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos van aki eltudja, Én nem ez a kategória vagyok! Bármilyen jó apa, nekem ilyen életmóddal jó férj nem lenne! Kidobnám az első után....
2011. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ott kell hagyni az ilyet.. ennyi..
2011. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sohasem maradnék ilyen ember mellett
2011. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy van ilyen, rengeteg ilyen van. Szerintem ettől jobban megalázni nem lehet egy nőt.


Most erre mondok valamit.

Nem olyan rég egy igen jó körülmények között élő normális családi életet élő férfi ismerősről tudtam meg olyat, amit soha az életben nem feltételeztem volna.


Magam láttam, szóval nem pletyka. Épp hazafelé tartottam autóval az esti órákban, amikor megpillantottam magam előtt a kedves ismerős autóját. Kicsit lemaradtam, mert rámelőztek mások. Amikor a közeli pihenőhöz értem, mit látok? Prosti akkor szál ki az autójából. Bennem egy világ omlott össze. Egy ilyen ember, aki csendes, szerény, munkamániás, és ezt teszi a gyönyörű, okos feleségével és a szép gyermekeivel. Ezek után megy a feleségéhez. Gyűlölöm azóta!

2011. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Hölgyeim. Ez történik akkor, ha a férfit nem magasztalják eléggé. Éreztetni kell vele, hogy vonzó, és kívánatos. Ez nem csak a nőknek jár.
2011. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen ócska ribanc pasik!


Az ilyen nők vagy tényleg nem tudnak semmit (ez is lehet), de inkább hagyják, mert már utálják a pasit,elhidegültek de kell a lóvé a gyerekekre.


Aki meg mutatja a jó férjet, és így átvágja a feleségét és a gyerekeit, az egy akasztani való f@sz.

2011. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megutálod, képzeletben minden este kinyírod, de így igaz, a gyerekeknek kell a pénz, a 2 felnőtt az ellátásukhoz, főleg, ha még kicsik. ÉS: szerintem még megalázóbb, ha egyszerűen otthagy a gyerekekkel, összeköltözik az új nőjével, te meg leszel a szerencsétlen h.lye, aki nyomorog a gyerekeivel, és jó képet vág apuci új családjához. Nekem jobban esik, ha igenis itt marad a seggén, és neveli ő is a gyerekeit szépen, rájuk költi a pénzét, és ő is élvezi velem azt a nagy sz@rt, amit csinált, nem menekül ki belőle. Én meg tudom, hogy csal, de lesz@rom.
2011. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!