Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szüleimnek 23....

Mit csináljak szüleimnek 23. házassági évfordulójukra?

Figyelt kérdés
Feltétlenül csinálni, akarom mert mondták h ők azt kérik h készítsek valamit. Van valami ötletetek, vagy valami?
2010. máj. 20. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Süss valami jó tortát, lepd meg őket egy vacsorával, és szerintem utána hagyd őket kettesben :)

Tuti hatásos :P

2010. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki pl egy szinházjegyet,és mire hazaérnek,várd őket vacsival,sütivel,üveg pezsgővel/borral,aztán lépj le..
2010. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen ezek a fentiek jók:-)

Annyival egészíteném ki, hogy szépen teríts meg, anyukádnak esetleg vegyél fürdővízbe helyezhető illat golyókat, hogy a vacsora előtt tudjon venni egy jó lazító fürdőt.

Apukádat vedd rá, hogy öltözzön fel a vacsorához.

Aranyos dolog ez :-)

2010. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát van még 2 nagyobb tesóm, ők csináltatnak tortát, sztem én még sütit fogok, mert pont vasárnap lesz és akk ugye itthon is vannak... De, majd a terytés meg ezek jók! Köszi!
2010. máj. 20. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őket magukra,ez inkább kettőjükről szól.

Esetleg mamádnak is szólj csípje ki magát és papádnak is.Adj jó ötleteket nekik, menjenek el vacsizni kettesben...

2010. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Készíts egy albumot a képeikből vagy egy nagy falapra montírozd rá őket, hogy kitehessék a falra. Dekupázsolj vagy csak ragassz, fess, legyen szép, harmonizáljon a szobájukkal - örömmel fognak ránézni minden alkalommal :)
2010. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző (17.13) vagyok.Nálunk a szüleim házassági évfordulója mindig családi ünnep volt a testvérem és az én számomra is, hiszen ekkor lettünk egy család. Mi mindig ezt ünnepeltük, ebéddel vagy vacsorával, attól függően, hogy hétvégére vagy hétköznapra esett-e.
2010. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyat csinátam ( már ma megcsináltam, hnapra) hogy; olyan mint a kókuszgolyó csak nem kókuszos meg nem fekete, piros színű nagy szívalakot csináltam, daráltkeksz- rum aroma- víz- meggylé- margarin meg ilyenekből. Nagyon szép lett ésa finom is, remélem örülnek majd neki!
2010. máj. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!