Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudok valaha bocsájtani...

Megtudok valaha bocsájtani magamnak?

Figyelt kérdés
Ma délután jött a telefon, hogy nagymamám meghalt.Kedden voltam nála, semmi baja nem volt, teljesen jól érezte magát.Kedden vittem neki okleveleket, amiket ballagáson kaptam, és nagyon büszke volt.a gond az, hogy képeket is ígértem neki, de azokat nem tudtam vinni, mert szarakodott a nyomtatóm.Nem tudott a ballagásra eljönni és ezért olyan rosszul érzem magam, hogy nem tudtam neki megmutatni a képeket.
2010. máj. 20. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem:'(. Ne hibáztasd magad, nem tehetsz semmiről! Biztos ő is nagyon szeretett téged...

Ne érezd magad emiatt rosszul.

2010. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolj, hogy a nagymamád nem haragudott rád, hanem büszke volt. Ha ő nem haragszik rád, te se haragudj magadra.

Részvétem.

2010. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, mit kéne magadnak megbocsájtanod? A nyomtató szarakodott, te meg akartad neki mutatni. Szerintem inkább annak örül és azt értékeli, hogy meghívtad a ballagásodra és nem azon morgolódik, hogy nem vittél neki képeket. Ne okold magad semmi miatt, ha van "élet a halál után" akkor ő is tudja, hogy nagyon szereted.
2010. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
70%
Hidd el ő már látta a te képeidet:)
2010. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magad ezért!

Nem Te tehetsz róla!

Őszinte részvétem!

2010. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 20. 19:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem te tehetsz róla. Ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Őrizd az emlékét. Őszinte részvétem.

2010. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Te erről nem tehetsz. Nem tudhadtad előre :(

Sajnálom, ami a nagymamáddal történt.

Részvétem :'(

Bár, gondolom, ez most nem sokat segít :S

2010. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Ne okold magad, biztos nagyon orult, hogy milyen szep nagy okos unokaja van, buszke volt rad. A fenykepek, ha belegondolsz nem is olyan fontosak, hiszen mentel hozza,latott TEGED, es neki ez volt a fontos. Nem az hogy unneploben lasson rolad egy fenykepet.

Hmmm... 27 eves voltam mikor meghalt az edesanyam rakban 5 eve. Az utolso napon nem mentunk be hozza, illetve, mikor delutan mentunk volna, mar jott a telefon hogy meghalt. Mindig nagyon szerettem, csuggtem rajta. Mikor hazaadtak a holmijat a telefonjaban a hivaslistajaban hibas szamok voltak beutve, a szamunkat akarta hivni, de mar nem volt ereje hozza valoszinuleg. Hogy mit akarhatott mondani? Hat kb en is ugy ereztem magam sokaig mint te most. Pedig ezeken a dolgokon sajnos mar nem valtoztathatunk, amig eltek nagyon szerettuk oket, es ez ami igazan fontos.

2010. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Ne hibáztasd magad.

Én a nagymamámnak az unokáját szerettem volna bemutatni, de sajnos 1 héttel azelőtt,hogy mentünk volna meghalt.

Néha nekem is rosz érzés, de a lány kicsi volt, a távolság nagy.

Részvétem.

2010. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!