Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lessz így velem?

Mi lessz így velem?

Figyelt kérdés
A párommal volt par nagyobb vitánk, de azok elcsendesültek. Telljesen megváltozott, naponta többször belém köt, ilyenekkel dobálózik hogy már megint nem azt csinálod amit mondtam stb. Követeli hogy irassam a haz részem a 4 hónapos kis lányunkra, de ne aggódjak nem dob ki. Embertelenül viselkedik velem mint egy kutyával a fizetesemkor kérdőre von hogy miért csak Ennyit kapok. A csekkek kifizetése után miért csak Ennyi maradt.? Kicsit elnyomva érzem magam. Papucs nem vagyok mert ki állok magamért de nem szólok sokszor Nehogy vitát generáljak. Félek mert szeretem őt is és a kislányomat sem szeretném elveszteni. De ugy érzem sakkban akar tartani a gyerekkel, meg hogy el tud zavarni. Igy kénytelen vagyok megalázkodni. És ha belegondolok hogy igy fog velem viselkedni mig élek már arra is gondoltam hogy remélem koráneghalok. Félek. 😞

2017. júl. 7. 10:09
 1/9 anonim válasza:
100%

Tudom ez most sokat nem segít, de nem igaz, hogy ezt nem lehetett érzékelni a személyiségén még gyerekvállalás előtt. Ez olyan mint fordított esetben a nők mondják, hogy üt ver, de már nemtok elválni mer ez meg az...


Ülj le vele próbáld megbeszélni a dolgot, ha meg nem megy két sz@ar opció közül válaszd a kevésbé sz@art

2017. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell megalázkodni! Miért cseszed el az életed? Szakítani kell, a gyereked akkor is ott lesz. De a 3 fél küzül senkinek sem jó egy ilyen kapcsolat.
2017. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
5%
Fölmerül a kérdés, hogy mit tett ellened amiért ilyen ellenséges veled...
2017. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

"Papucs nem vagyok mert ki állok magamért de nem szólok sokszor Nehogy vitát generáljak... kénytelen vagyok megalázkodni. És ha belegondolok hogy igy fog velem viselkedni mig élek már arra is gondoltam hogy remélem korán meghalok. Félek." - ennek a szövegrésznek az eleje és a vége nem nagyon van összhangban a számomra!


Hagyd ott!

Lehet, hogy egyedül kell felnevelned a gyerekedet, de legalább nem kell félned, és a maga ura lehetsz. Talán még egy rendes társat is találsz.

2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő nem tett ellenem semmit csak nem feltétel nélküli a szerelme irántam. A gyerkőc meg az anyjánál marad Sosem venném el tőle. Férfi ember vagyok nem egy gerinctelen féreg
2017. júl. 7. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj bele a vitába. És harcolj. Most itt az kell, hogy üsd idézőjelbe. Most itt tűz kell. És akkor majd lesznek sebek amikkel lehet valamit kezdeni. De így semmit, ha lapítasz.


az is benne van, hogy menne van, hogy van valakije vagy csak tetszik neki valaki más és rajtad veri ezt le.


Ha neki állsz megtanulni küzdeni vele, akkor abból azt is megérti, hogy van itt még valami. Most szenvedély kell.

2017. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Pedig de, papucs vagy, még ha nem is ismered be. Azzal hogy megalázkodsz azzá válsz!

Próbáld meg vele normálisan megbeszélni, hogy mi veled a baja.

A pénzt meg be lehet osztani, felírjátok havonta mire akartok kiadni, félretenni. És igenis, néha vitát kell generálni, másképp nem megy!

2017. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ja,hogy te vagy a "férfi"?! aha :D
2017. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Tehát aki férfiként harcol azért, hogy válás után ő nevelhesse a gyerekét, az egy gerinctelen féreg? Gratulálok, kérdező. Megérdemled a helyzetedet.
2017. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!