Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az apukák?

Hol vannak az apukák?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat voltam a Balatonnál és feltünt, hogy nagyon sokszor csak a fiatal anyuka és kisgyermeke/gyermekei van vele, de sehol egy férfi velük. Legyen ez a strand, az állomás, vagy csak random sétálva a sétányon.

Hol vannak az apukák? Vagy ők mind egyedülálló anyukák? Bár ezt jétlem, mert rengeteg ilyen nővel találkoztam.



2017. júl. 9. 22:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

Férfiak nem foglalkoznak annyit a gyerekükkel mint kéne.

Amíg az anyukák vigyáznak a gyerekeikre,addig az apukák a haverokkal söröznek,dumálnak,pihennek

2017. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
11es: A primitív emberek minden bizonnyal. Tucatszám ismerek kivételeket. Ne általánosítsunk!
2017. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
95%
Tavcsoves puskaval nezik, kik sasoljak anyut. Viccet felreteve dolgozunk, anya lemegy a ket gyerekkel a tora pihenni.
2017. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
Meló címszóval Pesten csaljàk az asszonyt míg az Balcsin nyaraltatja a kölyköket..
2017. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha kisgyermekekkel látod akkor valószínűleg azért lehet, mert az apukák dolgoznak. Az anyukák pedig addig megpróbálják a gyerekeket lekötni ezért kiviszik őket a szabadba vagy a strandra amíg jó idő van.
2017. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
38%

Egy csomó szabadstrand van a Balatonnál... Vagy ha fizetni is kell, pár száz forint.


Egyébként mégis mi a fenét csináljon a gyerekkel, ha már szünet van???

Ne sajnáljuk már ennyire az apukákat...

A gyereknek szünet van, hova a fenébe rakja? Lehet, hogy anyuka is dolgozik, és egymás közt felosztva van a szünet kilogisztikázva, ami bizony nem egyszerű. Csak gondolom apuka a szabadság alatt berakja a tévé elé, anyuka meg próbál tartalmas programot csinálni a gyerekkel.

2017. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
51%
Lofaxt rakjuk be a tv ele. Es ezzel tuti nem vagyunk egyedul. Delelott minka, akkor anyaval vannak. Delutan meg megyunk a jatszoterre. Tulkombinaljatok az egeszet. Nyilvan van kivetel nem is keves. Szabadstrandra meg vigye a gyereket akinek harom anyja van. Tavaly meg a pelust is kiloptak a babakocsibol.
2017. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ahova mi szoktunk menni nyaralni társasházban ott sok nő a gyerekével ment le a strandra vagy ment vele anyós meg ilyen olyan rokon.

Nem minden férfi szeret strandra járni. Pihennek, dolgoznak, horgásznak, bicikliznek, bevásárolnak stb... nem kell mindenhova együtt menni.

2017. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%

18 as vagyok.

Én egyébként sok férfit láttam babával meg pici gyerekekkel a part mentén sétálni.

Szóval nem csak az anyukák mennek le egyedül. 😉

2017. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Rengetegszer voltam Balaton mellett, és nem csak strand, hanem setanyok és éttermeknél is.... es nem valtozott a helyzet....

Nem feltek, hogy míg dolgoztok, pecáztok calami fiatal bika, mint én rámegy az asszinyra ? 😊😊

2017. aug. 24. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!