Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az apukák?

Hol vannak az apukák?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat voltam a Balatonnál és feltünt, hogy nagyon sokszor csak a fiatal anyuka és kisgyermeke/gyermekei van vele, de sehol egy férfi velük. Legyen ez a strand, az állomás, vagy csak random sétálva a sétányon.

Hol vannak az apukák? Vagy ők mind egyedülálló anyukák? Bár ezt jétlem, mert rengeteg ilyen nővel találkoztam.



2017. júl. 9. 22:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném hogyan mennél rá az ilyen asszonyokra😂😂😂😂
2017. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A kérdés elméleti.... de piszkálja a fantáziám 😂
2017. aug. 24. 18:24
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. Próbáld ki!

Menj oda egy olyan nőhöz és próbálj vele flörtölni miközben a kislányával kéz a kézben sétálnak. 1 vagy kiröhög vagy elküld a jó büdös fr.ancba. imádkozz azért nehogy a férje az egyik padon üldögéljen úgy hogy te nem tudod kije a nőnek, aztán jól elver.

Komolyan nem értelek, mit gondolsz te a nőkről??? szerinted azért vannak a strandon a babájukkal, gyerekeikkel hogy más idegen csávókkal foglalkozzanak? Hidd el van jobb dolguk minthogy egy "bikával" foglalkozzanak aki nem a férjük.

2017. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbben dolgoznak, de magunkból kiindulva, így is tojik a gyerekre és én is olyan vagyok,mintha egyedülálló szülő lennék. Mindig emberi időben végez, mégsem megyünk el együtt sehova 3-an. Mindig csak én és a gyerek. Ráadásul jön a 2. baba. Oké,h dolgoznak, de némi időt fordíthatnának a családra is. Sajnos ilyen "apukáknak" nem való család. Most nem a saját nyomoromból indulok ki,hanem nagyon sok ilyet ismerek. Inkább elmennek meló után haverokkal vagy jön a jól bevált " túlórázom" szöveg. Tisztelet a kivétel.
2017. aug. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%

24es! Ilyen nemtörődöm alaknak szülöd a 2. Gyereket? Itt majdnem panaszkodsz? Nem vagy normális.

Biztos nem maradnék együtt olyannal aki lesz.arja a gyereket még pénzért sem.

2017. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
63%
A legtobb csaladban nem elnek egyutt a szulok.
2017. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25-ös. nem panaszkodom, csak felvázoltam, hogy létezik ilyen is ami megértésre várt, nem segélykiáltásra. lehet, hogy nem vagyok normális, de inkább megszülöm minthogy abortuszra menjek. ugyanúgy fogom szeretni,mint az elsőt és ugyanolyan jól elleszek mint a két gyerekemmel.
2017. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
26osnál a pont.Szerintem.
2017. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
27! Sokszor jobb ha nem születik meg egy gyerek. Pláne ha nem boldog családba születik. Jó lenne ha vigyáznál inkább a védekezéssel. Előre sajnálom a picit az apja miatt. Tudom milyenek az ilyen apák. Te is léphetnél, le... nem kell nemtörődöm ferj mellett búslakodva nevelni gyerekeket.
2017. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
27 es tobbiek sok csaladban ugy van csavi nem akar aannyira gyereket...csak belekenyszerul merr egyebkent dobjak....ez ilyen . Mokben jobban benne van ez az oszton. Csavokban mas van benne cssk az tarsadalmileg kevesbe elfogadott :)
2017. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!