Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a szituáció...

Mit gondolsz erről a szituációról?

Figyelt kérdés
A várandósságom vége felé közeledem, ezért második hete, hogy már nem dolgozom. Mindent megcsinálok itthon, főzök, mosok, takarítok, de azt azért elvárnám, hogy evés után legalább a mosogatóba betegye a tányért a férjem. Ha megkérem, hogy pakolja el a vacsora "romjait", illetve ne hagyja az üres vizes flakont az asztalon amiből ő öntötte ki az utolsó pohár vizet, hanem dobja ki, azt kérdezi, hogy "miért, nekem derogál?!".
2017. júl. 10. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Részvétem. Régen is te voltál az anyja, vagy csak amióta otthon vagy? Szerintem ülj le vele és beszélgessetek arról, mik fognak történni a kapcsolatotokban. Egy gyerek nem csak rózsaszín vattacukor.
2017. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor kérdezz vissza, hogy te a cseledje vagy a felesége vagy?


Egyébként ezt jobb még most tisztázni, mielött meglesz a baba, mert utána még rosszabb lesz.

2017. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy olyan ember a férjed, aki 100 %-ik kiszolgáltatja magát!

Vagy lusta vagy otthon ezt szokta meg.

Lehet ezeken a dolgokon napi szinten vitázni -hátha egyszer-egyszer megcsinálja- vagy szó nélkül megcsinálod te.

Az ilyen ember sose fogja megérteni, hogy mért is kellene neki megcsinálni, mikor ott van a feleség és ez az ő dolga /szerinte/.

2017. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen igazad van. Én is itthon vagyok terhesen, nem is két hete, de amíg főzök,a párom szó nélkül mosogat. Jelezned kéne felé, hogy nem az anyja vagy és nem a cselédje.
2017. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem irigyellek. Mi lesz veletek, ha megszületik a gyerek?

Én ennél kevesebbért elgondolkodtam, hogy akarok-e még gyereket. A férjemnek mikor felvázoltam a gyereknevelés "szépségeit" nem igazán jutott el a tudatáig, vagy ő elmondta, hogy ezt meg azt milyen egyszerűen megoldaná.

pl. mikor vendéggyerek volt nálunk, nem értette, hogy miért kell egy 6 éves gyereket elkísérni fürödni és miért kell mellette lennem, ha ágyba dugom. Otthon lehet már megcsinálja, de idegen helyen nem!

2017. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát banyek, ahogy mondani szokták, amilyen virágot szakítasz, olyat szagolsz. Mindig ilyen tahó volt, vagy (akaratlanul is) te kapattad el ennyire?

Nem szabad egy férfinél sem elkövetni azt a hibát, hogy mindennel kiszolgálod, mert ez lesz a vége.

2017. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Miért, neki derogál??

Eddig hogy volt????

Mert nálunk senki sem hagyja szét a tányérokat, poharakat, üvegeket. Szóval eléggé meglepődnék, ha egyszer csak elkezdene így viselkedni.

2017. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig is próbálkozott ezzel, de mikor közöltem vele, hogy én is ugyanannyit dolgozom, akkor duzzogva megcsinálta,vagy ha nem, akkor addig volt ott a cucc, amíg meg nem csinálta, akár másnap.
2017. júl. 10. 10:12
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Eddig is ilyen volt? Ha nem hát akkor tudtad ez lesz a sorsod. Amúgy hagyd ott, kész. Nekem az exem egyetlen egyszer játszott el, hogy be is szólt, bent hagyta a sörös dobozt a szobába( csak Ő ivott), kb 3. eset volt, én nem vittem ki. + napig elnézegettem, után még neki állt feljebb, hogy nem viszem ki. Hát persze...... nem is lett hosszú kapcsolat, igaz nem csak ez volt a gond. Ő az első hónapokban normálisan állt ilyen dolgokhoz, gondolom be akart vágódni, és egy fél év után kezdte ezeket. Kéne a fenének ilyen pasi. Az ilyenre akkor sem lehet számítani, ha baj van. Én beteg lennék, járni nem tudnék (volt már olyan) akkor nem bírná a gyereket sem ellátni, nem tudna ápolni.
2017. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Én lehet a fejéhez vágnám a palackot vagy a tányért :-)

(aztán meg ráfognám a hormonokra)

De viccen kívül, jó lenne tudatni velem, hogy nem a cselédja vagy, van neki is két keze, és akkor pakolod el utána a dolgokat, ha ő is ugyanúgy elpakolja utánad.

2017. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!