Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Erről a szituációról mit...

Erről a szituációról mit gondolsz? Velem van a baj, vagy a 'barátnőmmel'? Esetleg mindkettőnknek? Mit tennél?

Figyelt kérdés

Összefutottam véletlenül 3 osztálytársammal, akik bicajozni készültek (esőben). Váltottam velük pár szót. Egyik csajjal gyakran beszólogatunk egymásnak, de nem vesszük komolyan egymást, mert… így ’poénkodunk’ (pl, leülök mellé, megkérdezem: nem baj, hogy melléd ültem? Mire a csaj: Na, takarodjál innen, nem is akarlak látni, jobb lenne, ha hazamennél. És röhögünk:D). A másik csajjal is szoktunk néha így ’beszólogatni’ egymásnak, de a harmadikkal nem nagyon. Tegnap ’elengedtem magam’, vagy nem tudom mi volt velem, de elememben voltam :D. Csak annyit láttam, hogy a harmadik csaj fejeket vág rám (csepergett az eső, azon hezitált, hogy ha bemennek egy bevásárlóközpontba, és fedett helyre akarja tenni a bicaját, nehogy elázzon. Erre nem tudtam magam visszafogni, és mondtam neki, hogy nem lesz semmi baja a bicajának, ha 5 csepp eső rá esik. Stb., stb.) Aztán írt a csaj Facebook-on (mármint az, akivel gyakran ’szivatjuk’ egymást, hogy: kicsit durva voltál vele, de én fel se vettem, mert tudom, h van, amikor rád jön, és mondod:D)


A bicajos csajjal első óta (gimi) jól megvagyok. Belezúgott a német tanárba elsőben. Perverz, kétértelmű megjegyzései voltak a tanárhoz (aki mellesleg házas, és 2 gyereke van). Már-már szó szerint rámászott a tanárra. Mellesleg ki nem állhattam azt a tanárt, de egy picit sajnáltam. Aztán ebben a tanévben (’10-’11) írt egy levelet az igazgatónőnek, hogy jövőre tanítsa a csoportunkat a ’szerelme’, és ne a mostani nő. Aláíratta a csoporttal. Talán én voltam az egyetlen, aki nem írta alá, csak velem íratták át az általuk megfogalmazott levelet, mert ’szépen írok’ (úgy voltam vele, hogy egyik tanár pártját nem fogom fogni). A csaj próbált ’zsarolni’, hogy ha szeretem őket, akkor aláírom, stb., stb. de megmondtam neki, hogy nem ettől fog függni, hogy szeretem e vagy sem.


2011. júl. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd baromira feltünési viszketekségben szenved és nem bírja leállítani magát.Ilyen dilis csajokhoz sose szoktam szólni.
2011. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivan? Nem értem, mi a probléma...

NEm látom át ezeket a jelentéktelen tinihisztiket sajna :S

2011. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem gyökerek vagytok.
2011. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!