Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme tanultabb lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tanultabb lányokkal foglalkoznom (részben azért mert csak közöttük látok olyat aki vonzalmat generál nálam), ha jó magam sima szakközepet végzett vagyok?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom sok mérnök, irodista csaj van korombeliek is, és sokszor nézegetem őket, néha némelyikkel össze fut a tekintetünk, de mindig olyan érzésem támad hogy nem lennénk egymás világa, kivéve ha csak magunkkal foglalkozunk
2014. máj. 29. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Apám szakközépet, anyám főiskolát végzett. Több mint 20 éve házasok. És mindketten tájékozottak csak más téren. Persze azért egy sokkal képzettebb nővel nehezen jönne össze, mert semmi közös nem lenne.
2014. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gond. Az csak egy papír egyáltalán nem azt jelenti, hogy sokkal okosabb nálad. (Persze lehet, hogy igen). Van olyan, hogy valaki főiskolát végzett és mégse tud annyit, mint aki egy "egyszerű" szakmunkás...
2014. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nincsen. a lányokat nem érdekli a külsőd, a humorod és társai. csakis a diplomák száma alapján ítélnek meg/el(?)
dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!