Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ilyen gazdag, csak...

Mindenki ilyen gazdag, csak én nem érzem annak magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de folyton azt érzem mindenki más elvan engedve anyagilag, bármit megvesz, a legújjabb cuccokat én meg alig tudok valamit venni :S Nem tudom, hogy csak látszat e de, tényleg olyan régen nem éreztem így. Most alig van pénzem bármire is. :S 16/L
2010. máj. 21. 16:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

16:51!

Sajnos ma az ember nem azért nem dolgozik, mert nem akar. Hanem mert nem tud.Anyukám 56 évesen nem kap SEHOL munkát. Hiába van 3 végzettsége mégse kell sehova.

2010. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

16 :55-ös

igen tudom , hogy milyenek , többek közt ezen a mentalitáson kellene változtatni Magyarországon .

A legviccesebb az , hogy hallom az utcán , hogy szidják mondjuk az ismerőseim azokat az embereket akik lopnak , rabolnak ( cigányok ) és utána meg lopott holmit vesznek tőlük ...

2010. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát jah elég sz@r helyzet van sok téren m.o-n :S és tényleg sok embert ismerek énis aki sunyiskodással, csalással vezet bmw-t volvo-t és hord márkás ruhát stb.
2010. máj. 21. 17:02
 24/27 anonim ***** válasza:
16 :56 persze értem én , hogy telített a munkapiac , nem is rájuk gondoltam, hanem azokra akik még keresni se keresnek , csak várják , hogy a sültgalamb a szájukba szálljon.
2010. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

17 : 02

És tudod mi a legrosszabb ?? Hogy őket nem vonja kérdőre az apeh , meg a rendőrség. Hanem az olyan embereket szívatja akik megdolgoztak a pénzért

2010. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azokat szívatják, akik tisztességesen papírokkal tudnak mindent igazolni, és elszámolni, ja és a szegény öreg nénit piszkálni aki a piacon árulja a 10db tojását és két fej fokhagymáját... (láttam már ilyet)
2010. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hat igen, en is mindig igy voltam.Tizenevesen majdnemhogy en voltam a legszegenyebb az osztalyban...:-S Ott is ugyanez volt a szitu, hogy a osszes baratnom tok jo cuccokban maszkalt, nekem meg volt kb ket nadragom, meg 3 pulcsim, es azok is nagy turkalos, kinyult sz.rok.Ugyhogy vegul felcsaptam punknak, nem volt mas megoldas:-) Aztan ugy hozta az elet, hogy kijutottam kulfoldre dolgozni.Lehuztam negy evet, es minden fillert elszortam, ment a dozsoles ezerrel, haverok, uj ruhak, legjobb diszkok, minden.Most itt allok egy fitying es baratok nelkul, de igazabol nem banom, tanultam belole.Es igaz, hogy jol jonne most egy kis felretett penz, de olyan jo volt legalabb erre a kis idore gazdagnak lenni:-)
2010. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!