Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki csak egy gazdag buta...

Mindenki csak egy gazdag buta lánynak gondol. Tényleg ilyen vagyok? 14/L

Figyelt kérdés

Az osztályomba szinte mindenki azthiszi, hogy egy buta p*csa vagyok. Pedig a legrosszab jegyem 3-as, és abból is csak 2 van. Csak 2 barátnőm van. A többiek nem szeretnek, mert iPhone-om van, jó cuccokba járok, nagy házban élek, mindenem megvan és a fiúk szerint nagyon csini vagyok.

Azt hiszik, hogy nem érdekelnek az olyan dolgok mint őket. Pl sorozatok. Ez nem igaz! Bár én is sorozatfüggő vagyok (Doktor House (: ) Szerintetek is egy elkényeztetett liba vagyok?


2010. okt. 16. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Irigyek rád. De elképzelhető hogy te is adsz okot arra hogy nem kedvelnek. Ez igy édeskevés amit leírtál, ahoz hogy valóban megtudjam válaszolni a kérdésed.

23/L

2010. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesedbol az derul ki hogy nagyon bekepzelt, magadfontos vagy. Az iskolai jegyek nem szamitanak mikor intelligenicarol van szo. El leheet veled beszelgetni, kedves vagy e, odafigyelsz amit iskolatarsaid mondanak, kerdeznek, vagy csak fujod a magadet, iPhone-odat potyogtetve. Tudtad Te azt hogy az iPhone nem mutat ki semmi jo tulajdonsagot? Egy kis plasztik kinai valami, tobb millio embernek van. A szerinted jo cuccok, azok mas szerint olcso, ocska valami is lehet. A Te nagy hazad mellett, masnak is van nagyobb. Tehat olvass, erdeklodj, legyel tanult, legyen erdeklodo korod, tartsd be a kozossegi etikettet, es akkor biztos lesz tobb mint ket baratod. Am, ha erdekelnek a sorozatok, hopp, mar itt egy tema amit el tudsz kezdeni es beszelgetni rola. persze, nem Te nyavogod el velemenyed, hanem meghallgatod a masiket is.
2010. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm... mit is mondhatnék még?? Ha van valami rendezvény a suliba amiben mondjuk a szervezésben tudok segíteni akármit azt megteszem. Nem úgy öltözködök mint egy rózsaszín Barbie, és nem is úgy mint egy qrva. Nem vagyok stréber de nagyjából jól tanulok.
2010. okt. 16. 14:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Az derül ki a kérdésből, hogy beképzelt vagyok. Pedig nem! Van egy csomó hibám amivel tisztában vagyok.
2010. okt. 16. 14:06
 5/5 anonim válasza:
Az, hogy 'buta' vagy-e kis csillag, csak felnőttkorodban fog kiderülni, a jegyek és az osztálytársak véleménye nem számít... még ha szívedre veszed mások mit mondanak, akkor sem.
2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!