Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is legjobb barát marad,...

Akkor is legjobb barát marad, ha sokszor lemondja a megbeszélt találkákat?

Figyelt kérdés

Többször megfigyeltem, hogy a legjobb barátom lemondja a találkozókat, mert egy másik barátjával találkozik. Sok barátja van (fiúk-lányok vegyesen) akik napi szinten igényt tartanak a társaságára. Rajtam kívül mindenki 2-3 km-es körzetében lakik.

Rosszul esik, hogy megbeszélünk valamit, aztán pár óra múlva lemondja, mert máshova megy. Nem hisztizni akarok, csak szarul esik, és kész. Nem napokra rabolnám el, csak 2-3 órára.


Mikor megbeszélünk valamit, még ráér. Aztán közbejön valami, és a többieket nem mondja le sosem, engem mindig.

19L


2010. máj. 21. 16:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és 19 éve (születésünk óta) barátok vagyunk.
2010. máj. 21. 16:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondtad ezt neki is?
2010. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem...szerintem
2010. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanebben a helyzetben vagyok. Múlt héten beszéltem meg vele az időpontot, aztán a találka előtt egy órával lemondta. Többször volt ilyen. A héten már eldöntöttem többet nem keresem. Abba bele se mertem gondolni mi van, ha másnak azt mondja milyen hülye vagyok, mert észre sem veszem, hogy mennyiszer lemondja. :( Szomorú, de ez van.
2010. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze. Pár napja (talán 2hete) beszélgettünk erről, hogy milyen jó hogy ennyi ideje barátok vagyunk. És egyikünk sem akarja, hogy a másik eltűnjön az életéből.
2010. máj. 21. 16:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem legjobb barát elkell fogadni ha végeszakad akármilyen jó is volt eddig.És is ugyanilyen helyzetben vagyok valakivel.Én nem csinálok hülyét magamból mindenesetre várom hogy ő hívjon írjon..persze aztán látszik is mennyire érdeklem..Szerintem az ilyen megbeszéljük aztán lemondjuk dolog csak arra jó hogy az ember ne sértődjön meg nagyon ha azt mondaná hogy most nem tududnk találkozni amolyan látszat pedig pont hogy ez a szemétség benne.Nem tudom miért jó hülyíteni a másik embert.
2010. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:(
2010. máj. 21. 16:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig minden nap találkoztunk a suliban, de most hogy elballagtunk, csak az interneten beszélünk.
2010. máj. 21. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Óvodás korunk óta ismerjük Egymást, aztán fokozatosan tűnik el az életemből, mert új barátokat szerzett, engem meg eldobott, mint egy szakadt rongyot. Már 2 éve nem is láttam/hallottam, pedig két utcával arréb lakik. Én úgy vagyok ezzel, ha nem akar többet barátkozni velem, akkor minek erőltessem tovább? :(
2010. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is:) véget ér egy időszak suli munkahely váltás és az emberek jönnek mennek az életedben.Nem mindig van így Nálad rosszabb ha már ennyi ideje ismered.Azt persze megjegyzem ha neki lesz rád szüksége hívni fog arra mérget vehetsz :S:I mindig így van.Aztán persze megint tipliznek.
2010. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!