Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is legjobb barát marad,...

Akkor is legjobb barát marad, ha sokszor lemondja a megbeszélt találkákat?

Figyelt kérdés

Többször megfigyeltem, hogy a legjobb barátom lemondja a találkozókat, mert egy másik barátjával találkozik. Sok barátja van (fiúk-lányok vegyesen) akik napi szinten igényt tartanak a társaságára. Rajtam kívül mindenki 2-3 km-es körzetében lakik.

Rosszul esik, hogy megbeszélünk valamit, aztán pár óra múlva lemondja, mert máshova megy. Nem hisztizni akarok, csak szarul esik, és kész. Nem napokra rabolnám el, csak 2-3 órára.


Mikor megbeszélünk valamit, még ráér. Aztán közbejön valami, és a többieket nem mondja le sosem, engem mindig.

19L


2010. máj. 21. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16:56 Pont így érzek én is. Olyan rossz érzés, hogy a barátnőm derűsen beleegyezik a találkozásba. Napokig hiteget, aztán a találkozás előtt már le is mondja. Nem zavart egy ideig. Mert olyan hülye hiszékeny tudok lenni. Van olyan, hogy több barátom összeverődik, akkor ő biztos hogy ott van, azt nem mondja le. Én már belefáradtam, s ráadásul nem is vagyok már tini, 30 év felett nem változnak meg a nők.
2010. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Eleinte attól féltem, hogy a párom miatt tartani fogja a távolságot. Megmondtam neki, nem fogom őt hanyagolni a párom miatt.

Hát, ő hanyagol engem. Úgy érzem, a gazdagabb barátaival jobban érzi magát.

2010. máj. 21. 17:04
 13/13 A kérdező kommentje:

Azért sokszor rámír msn-en. Anyu szerint azért mert nem találkozunk minden nap, még lehetünk legjobb barátok.

A lényeg, hogy akkor ott legyen amikor nagyon nagy szükségem van rá. És fordítva.

2010. máj. 21. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!