Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 2 napja megtudtam...

Mit tegyek? 2 napja megtudtam hogy rákom van, teljesen összeroppantam, idegileg tropa vagyok.

Figyelt kérdés
Nem is mondtam el egy családtagomnak sem.. Főleg attól félek hogy a 7 hónapos babámat elhagyom!! és anya nélkül kell felnőnie..próbálom leplezni magam de nem megy, mindennap csak sirok.. Nem tudom hogy mondjam el!! köszönöm a válaszokat! 25N
2010. máj. 21. 18:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyítható?
2010. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszélned kell a családoddal, szükséged van rájuk, és nem végső soron erről tudniuk kell!

Egyébként milyen daganatod van, ha szabad tudni? :( Beszéltél az orvosokkal már kezelésekről? Mik a lehetőségek?

2010. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
A párod elől ne titkold? Milyen fajta? Természetes, hogy kiborultál, szerintem mindenkinek ez az első reakciója. Nagyon sok fajtája ma már mütéttel sikeresen gyógyitható. Ne húzd az időt, a babádnak szüksége van rád.
2010. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rákod van? Valószínűleg a gyógyítható fajtából valamelyik.. Méhnyak? Leukémia?

Tudj meg róla többet, ne keseredj el! Meg fogsz gyógyulni!

2010. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Agydaganatom van,rosszindulatú, hirtelen fogytam 14kg-t, rosszul láttam és kiderült hogy akkora hogy nyomja az idegeket 6cm. Nem akarom eltitkolni előtte de nagyon nehéz!!
2010. máj. 21. 18:27
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
szia. ha nincs áttét,és első stádiumban vagy, akkor a túlélés, sőt a teljes gyógyulás és a teljes élet reménye kb 85 %. őszintén remélem, hogy látod a gyerekedet felnőni...
2010. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyen van? Műthető? Beszéltél az orvossal? Ő mit mondott? Ne add fel, mindig van remény! Főleg így, hogy "csak" egy van. Az sokkal rosszabb, mikor több kicsi van. De először is el kéne mondanod a párodnak. Nem titkolhatod, tudnia kell róla! És majd ketten megoldjátok. Beszéljetek több orvossal is. És kitartás, a gyerekedért légy erős!
2010. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

:'( Jaj én is drukkolok a gyógyulásodért!

Bár asszem ma már elég jól gyógyítják a daganatos betegségeket. Szerintem is nézz utána, hogy az előírt kezelésen felül mit tehetsz még az egészségedért.

:'(

2010. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
a kisagyon van.. beszéltem már az orvossal igen műtheő és mondta hogy benne van 5 legnehezebb műtétjébe azt mondta hogy kb 8 órás lesz a műtét. nagyon elkeseredtem, még olyan picike a kislányom..
2010. máj. 21. 18:33
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, h milyen fajta! Hipofízis-adenoma? Mert az jóindulatú és gyógyítható. Vagy medulloblastoma? Mert azt is elég jól tudják kezelni. Vagy vmi más?
2010. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!