Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha az apámmal minden...

Az baj ha az apámmal minden nap minden percében veszekszünk! és h utálom? Az sem baj? És az anyámat is. Néha megtudtám ölni őket.

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, min veszekedtek? Miért tudnád őket akár megölni??
2011. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És mi a vita tárgya? Egyébként mindenki van ezzel így.
2011. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy ők is téged. Lehet, hogy egy normális és nem egy hisztis idegbeteg gyereket szerettek volna maguknak...

Egyébként meg menj el a lakóhelyed szerinti családsegítőbe, mondd el a problémád nekik, és talán segíteni fognak.

2011. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, ha nektek ez így jó. Lassan már megszokottá válik az ilyen, hülye egy világban élünk. Min veszekedtek?
2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És mi a veszekedés oka???Költözz el otthonról,talán a szüleid kicsit megkönnyebülnek!!
2011. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kellene ide két üres oszlop: Az egyikbe te írod a sérelmeidet, a másikba a szüleid, és akkor kiderülne, mi is az igazság. Így semmi értelme, mert az egyik fél úgyis elhallgat fontos részleteket, ami teljesen más fénybe helyezné a dolgot. Lehet, hogy az illető notórius munka -és iskolakerülő, bajkeverő, és lehet, hogy a szülők maximalista rabszolgahajcsárok. De amíg a dolog nem tiszta, hogyan lehetne rendes választ adni?

Egyet kell itt letisztázni: Ezek a hirtelen felindulásból tett gyilkos gondolatok hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosságba torkollhatnak, és akkor megint azt kell nézni a Fókuszban. Érdemesebb az ilyesmit megbeszélni, vagy ha tartósan fennáll a helyzet, családterapeuta segítségét kérni.

2011. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na lökjed a részleteket!
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy hány éves vagy :)

Volt időszak, amikor a szüleimet a halálba kívántam. Most jövök rá, hogy mekkora butaságot mondtam.

2011. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

12 Éves vagyok.

Apám veszekései oka:Én nem akrok vele feszekdni,de mindig direkt idegesít.De ő is tudja h gyorsan dühbe jövök.És azért is csinálja.Meg már olanokat is csinál ,hogy monjuk WC-s közben nem zárja be az ajtót hanem úgy pisil vagy Szarik.

Anyám veszedései oka:Anyával van egy viszony közöttünk,de apámmal semmit nem beszélgek meg még azt sem tudja h (ez csak egy pálda a százezer dolog közül amit még nem tud)hogy mi a kedvenc színem vagy h milyen a lelki világom.Nah szóval,ANYA .anya és köztem van egy viszony,de ez sem valam jó.AZ Biztos h többet veszekszünk mint beszélgetünk normálisan.anyámmal azon veszekszünk folyton h mindig a nagytesómat védi.Például ha a szobán veszekszünk(MERT AZT IS UTÁLOM A SZÜLEIMBE HOGY MÁR 12 13 14 ÉVESEK VAGYUNK ÉS MÉG MINDIG NINCS KÜLÖN SZOBÁNK!!!:()

2011. szept. 16. 13:24
 10/12 A kérdező kommentje:

Anyám MINDIG a nsgy tesómat védi!!!EZ A NAGY BÜDÖS HELYZET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

apámat még az sem érdekli h ő megfalja a káját és h én aztán mit fogok enni...

Utálom őket.Főleg apámat! Utálatos és ha a régi időkre gondolok appámmal akkor mindig könnybe lábad a szemem h akkor mennyire szerettem és h most mennyire undorító és h utálatos.És zet most nem azért mondom mert Kamasz korba vok,hanem mert valóban így érzek.Most már az iskola is megkezdősött és már tanulni kell de ő szért is hangosara veszi a TV mert még a SZOBÁNKBA sins ajtó..:(((

2011. szept. 16. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!