Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám teljesen kikészít, ha...

Anyám teljesen kikészít, ha beteg vagyok, mit tegyek? Apa meg azt hajtogatja, hogy nem akarok suliba menni.

Figyelt kérdés

Mióta középiskolába mentem, azóta megy ez.

40 fokos lázasan megvertek, mert tuti csak lógni akarok. Már az iskolából is hazaküldtek, de neki az sem számított. Meg rá fogta arra, hogy tuti keveset aludtam és azért, mondjam meg az orvosnak, hogy írjon nyugtatót. Kiderült, hogy tüdőgyulladásom van. Soha nem voltam még annyira beteg. Hajtogatta, hogy 3 napja keveset alszik, majd a begyógyszerez.

Most meg nagyon rosszul voltam a héten, napokig hánytam, erre kitalálja, hogy csak nem akarok gyakorlatra menni. Bezárat balshova, ahol kigyógyítanak ebből.

Meg betegesen figyeli mennyit alszom, ha este felkelek wc-re, másnsp ordítozik, hogy tuti nem tudok aludni.

Segítsetek, mert nagyon elegem van!!!!


2017. júl. 16. 04:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Uhh ez elég durva. Nem tudsz szólni esetleg egy normális nagyszülőnek vagy rokonnak aki beszélne velük?

Az a fura hogy ezt az en szüleim is csinálták egy időben hogy nem akarták elhinni hogy beteg vagyok, pedig kitűnő tanuló voltam és sosem lógtam, semmi kirívó rosszaságot nem tettem.

De bármikor megkértem hogy igazoljanak le egy napot mert nincskedvem menni, akkor kiírtak. Hol van ebben a logika?

2017. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát sajnállak!Téged az betegít meg hogy ilyen szüleid vannak.Nekrm van egy 17 éves fiam,soha nem csinálnàm ezt vele.Te hány éves vagy?
2017. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 éves leszek két hét múlva :)
2017. júl. 16. 11:24
 4/6 A kérdező kommentje:

A szüleim már 60 évesek, gindoltam arra is, hogy ennyi idős korra demens lesz az ember nem tudom.

Mert ők ezt teljesen komolyan is gondolják, nemcsak viccelnek. Múltkor elaludtam a tv-n és ment hajnalig, erre elkezdi, hogy most szépen megyünk gyógyszert iratni, mert egész éjjel nem aludtam.

Egyébként igen, ők készítenek ki.

Van egy öcsém is, ő meg szépen végignézi ezt, még örül is, hogy nem őt cseszteti. "Mert hát másik gyerek nem 'hijánzott' semmit". Apa belefolytana két kanál vízbe, ha megtudja beteg vagyok, azt is ordította, hogy kicsinál, ha itthon maradok. Ami sijerült is neki.

2017. júl. 16. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüleid nem normálisak. Több ismerösnek van hatvanas anyja, apja, de egyik sem ilyen. Gyámügynek szólnék a helyedben.
2017. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Második vagyok.Én 35 vagyok,a fiam 17 az apja 37.Sokkal lazábban neveljuk,mint idősebb korba.Egyébként majdnem felnőtt vagy,nem értem mit csesztetnek?!
2017. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!