Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a családotok nélkületek menne külföldre rokont látogatni, mert ti féltek repülőre ülni?

Figyelt kérdés
Megértenétek? Rosszul esne? Esetleg bevállalnátok egy autós/buszos/vonatos utazást (amivel több napos út lenne, és drága is)?
2017. júl. 16. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném. Nehogy már több ember várjon egy emberre.
2017. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném. Főleg, hogy vannak olyan rokonaink, akikhez máshogy nem is lehetne menni.
2017. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nos, nekem anyám és a húgom jött az esküvőmre külföldre úgy, hogy egyik sem beszél idegennyelvet -vagyis a húgom elvileg Igen, gyakorlatilag nem-, mindkettő rosszul tájékozódik, félnek a repulestol plusz a húgom panikbeteg. Mégis össze szedték magukat és jöttek. Opcióként fel lett ajánlva a busz (több mint 24 órás utazás, fele költség ) és a vonat (kB ugyanannyi idő, több külföldi átszállás, sokkal magasabb költség) de úgy döntöttek, vállalják a repülést. Azt is tudták, hogy a világon semmi probléma nem lesz abbol se, ha nem jönnek, még akkor sem, ha a felszállás előtt gondolják meg magukat, az ő döntésük volt, hogy mégis jöttek.


Megertenem, ha nem akarna jönni és kifizetnem a plusz költséget neki, hogy más módon utazzon -már ha van rá anyagi lehetőség- de én nem vallnam, hogy több napos kenyelmetlen utazásrá menjek a gyors és kényelmesebb repülés miatt. Ezt szerintem senkinek várhatja el, ahogy a plusz költségeket sem

2017. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk az kérdés, hogy ez a csaladtag mégis ki és mennyi idős, mert ha mondjuk a kiskorú gyerekem, akkor tetszik, nem tetszik, jönnie kell és repülni fog, hiszen nem utazhat egyedül. Ha van nagyszülő, akire otthon rá lehet bízni, akkor viszont otthon marad.
2017. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul esne? Miért esne rosszul? Nehogy már azért maradjon mindenki otthon, mert az egyik családtag nem képes feltenni a seggét a repülőre.

Nem vállalnék be több napos utat, bírja ki szépen azt a pár órát, maradjon otthon, vagy jöjjön ő vonattal. De ez a hozzáállás elég önző. Hogy esne? Megérteném, hogy látni akarják a külföldi családtagot, és mivel nem én vagyok a világ közepe, nem maradnak otthon miattam, vagy nem akarnak napokig szívni. Nem is kérnék ilyet, mert önzőség, de nagyon.

2017. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Hogyan reagálnál arra, ha nem mehetnél a rokonaidhoz, mert egy családtag kihúzza magát alóla?

Üljön ő buszra egyedül...

2017. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocs, ha félreérthető volt, de a kérdésben ti vagytok a repüléstől félő személy, tehát egyedül ti mennétek alternatív járművel, a többiek repülnének.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. júl. 16. 11:06
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy esne rosszul, meg se fordulna a fejemben hogy más szívjon csak mert én gyáva vagyok.
2017. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Nézd kérdező, még mindig nem derült ki, hogy te ki vagy. Ha nagykorú, saját jövedelemmel rendelkező felnőtt, akkor kifizeted a busz koltsegedet és utazol egyedül. Ha gyerek vagy, nincs pénzed, akkor vagy otthon maradsz, ha van, aki vigyaz rád, vagy jössz szépen te is a repülővel
2017. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Attol fugg milyen rokonhoz. Ha kicsikorom ota imadom, es mar egyideje nem lattam akkor repulok((bar en nem felek). Ha eletemben alig lattam akkor nem erdekel, amugy sem utaznek apamekkal, kulonben kiugranek :D
2017. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!