Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a lányotoknak hasonló karakterű, durvának tűnő párja lenne?

Figyelt kérdés

Az első találkozás után megbélyegeznétek, hogy biztosan durva, agresszív és semmi jót nem néznétek ki belőle?


[link]



[link]



2017. jún. 28. 00:01
1 2
 1/11 MR.X. ***** válasza:
98%
A látszat néha csal! Lehet egy "agresszívnak" tűnő ember végtelenül kedves, és lehet egy "mintafiúnak" kinéző pszichopata is! :D
2017. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem úgy viselkedik, nyilván nem bélyegezném meg, de ha mégis, akkor is maximum második-harmadik találkozáskor könyvelném el magamban egy pszichopatának, hisz mindenkinek lehet rossz napja...

Egyébként az első linkelt férfi egyáltalán nem tűnik számomra ilyennek.

2017. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

James McAvoy mióta durva külsejű? Kis kék szemű szeretnivaló kutyus, főleg ha megnézel vele két három interjút. Ha nem grimaszol és van egy kis haja kifejezetten helyes, nem véletlen volt a Vágy és vezeklés szépfiúja.

Valami nagydarab,tetovált, egybenyakú állatra számítottam...

2017. jún. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez a két pasi azért néz ki agresszívnek, mert pofákat vág. Ha a lányom pasija direkt pofákat vágna, az nem lenne jó pont.
2017. jún. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Durvának TŰNŐ...

Ha annak is látszik, nem biztos, hogy az is!

Gondolj a vajnak TŰNŐ kakira, hiszen mindkettő kenhető és szaguk jellegzetes.

2017. jún. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Anyu első mondata,mikor meglátta a párom: Ez egy tetovált, kigyúrt állat.

Tetovált, ez tény. De nem kigyúrt és nem állat. A legjámborabb ember, akit ismerek. Soha egy hangos szó nem volt köztünk, mindenben támogat, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok mellette.

A külső nagyon nem minden.

2017. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Leülnék vele, és beszélgetnék. Ennyi, utálom, mikor csak külső megjelenés alapján beskatulyáznak valakit, anélkül, hogy megpróbálnák megismerni.


A párom is kopasz férfi, aki 99%-ban feketében jár, mégis egy tanult, okos ember, aki tűzbe menne értem, ha kell és megvéd bármi áron, ha szükséges.

Mikor bemutattam otthon, semmi félrehívós-negatív megjegyzés nem volt, hanem apával bontottak egy sört és beszélgettek egy csomó mindenről. Ennyi :)


Én hasonlóan fogok tenni a majdani párral - ha kikent rózsaszín cicababa, akkor is -, mert bízok a gyerekem döntésében, hogy jó embert választ maga mellé.

2017. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem bélyegezném meg. Semmit sem jelent a külső, vagyis ha a lányomnak tetszene, elfogadnám én is, és nem ítélkeznék. Tapasztalataim szerint pont az az agresszív, aki első ránézésre nem tűnik annak.

Az én férjem pl 100 kg feletti, magas, kigyúrt fekete öves srác, szakálla van, és mindig feketét hord. Anyukám jó nagyot nézett, mikor meglátta, aztán már úgy imádja, mintha vér szerinti fia lenne.

2017. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Könyörgöm, magyarázza már el valaki, hol van a képeken durva kinézetű pasi? Mert én itt két teljesen átlagosan kinéző, grimaszoló pasit látok csak.
2017. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdező bélyegezte meg ezeket a pasasokat!
2017. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!