Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermeknek apja kérdi tőlem...

456123 kérdése:

Gyermeknek apja kérdi tőlem Gyermeknek anyukájának telefonszámát! Mi a helyes? Megadni vagy nem?

Figyelt kérdés
Személyiségi jog a telefonszám eltitkolása, vagy kapcsolattartási eszköz megtagadása?

2017. júl. 19. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ki vagy te ebben a felállásban?
2017. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Megkérdezed anyukát, hogy kiadhatod-e. Mi olyan bonyolult ezen? Az engedélye nélkül ne add ki.


Ha apuka szándékai tisztességesek lennének, ő adná meg a telefonszámát azzal a kéréssel, hogy hívják fel.

2017. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Direkt személytelenül tettem fel a kérdést. ( A testvér húgom gyermekéről van szó, és az anyja előlem is "bujkál", mert sok pénzzel tartozik (tehát elfogult vagyok)... A telefonálási illem - ha van ilyen - az engedélyéhez kötné (tudom), csak nem értem, nem értek vele egyet (az én számom nyilvános, kint van a web lapomon stb.) tehát eleve nem kerülök ilyen helyzetbe... De ha a gyerekemet "dugdosnák" én is enném a kefét... Önmagammal kerültem ellentmondásba, hogy nem adtam meg.
2017. júl. 20. 10:20
 4/5 kovpet ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, hogy megadják a számát, akkor ne add meg. Vannak jogi eszközök a kapcsolattartás megakadályozása ellen, azzal kell élni ilyen esetben, nem telefonálgatni.
2017. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Manapság ebből ne csinálj elvi kérdést. Te ismered a szituációt, tégy belátásod szerint, senki nem vonhat felelősségre.
2017. nov. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!