Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz ha egy 17...

Mit szóltok ahhoz ha egy 17 éves lány kap egy lakást az apjától? 13 millióért?

Figyelt kérdés
Mindent megkap az apjától, amit csak kíván.. nem vagyok féltékeny, se írigy. csak szerintem túlzás.!
2010. máj. 22. 16:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
miért, ha 3 év múlva kap, az mivel másabb? az ő dolguk. ha megtehetik, tegyék.
2010. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az , h lakást kap, nem feltétlenül rossz. Ha egy szülő ezt megteheti és megteszi, akkor nem véletlenü teszi azt, ez óriási segítség és óriásai előny lesz később a lánynak. A kérdés, hogy ezzel egy életképtelen elkényeztetett királykisasszonyt nevel-e a lányból. Lehet ezt okosan csinálni, ne kapjon meg mindent, de a lakás később annyira létszükséglet lehet, h ne biztos, h ez rossz ötlet. 17 évesen korainak tartom, min. 2 évet várnia kellett volna vele.
2010. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
55%
miért ne ??
2010. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha megteheti. Főleg, hogy most olcsóbban hozzájut a lakáshoz mivel meg van csüngve a piac.
2010. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

És a lány be is költözik már mindjárt?

Egyébként szerintem azzal nincs baj, ha az apa megteheti, hogy gondoskodjon a gyereke későbbi lakhelyéről. Mi falun élünk, egy ismerős már jó 20 éve építtetett egy családi házat az akkor 12-14 éves fiának, hogy legyen majd biztos lakhelye a későbbi családjának.

A szép nagy ház itt állt évekig üresen, pár éve költözött ide a "fiú" feleségével, és van egy gyerekük. Túlzás volt, hogy az apja segítette őt? Kétlem. Akkor volt pénze, amiből ma biztos nem tudna építeni házat...


Az az apa is csak előrelátó. Ha a lány egyetemre megy hamarosan, nem kell albérletbe mennie, vagy koleszba, ott a lakás, ami utána is meglesz neki.

2010. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne ez rossz?
2010. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%
Én 10 évesen házat kaptam, a szüleim lettek benne a haszonélvezők. Egyszerű, objektív anyagi megfontolás, semmi több. Így olcsóbb, mint örökölve, logikus lépés. Mi ezzel a probléma?
2010. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy baromi nagy mázlista, és örüljön neki, hogy ilyen az apja! Ha valaki rosszat mond rá azt csak féltékenységből teszi. Én igazából autónak örülnék (habár szülőktől úgysem kapom meg) azért pöpec lehet egy lakást kapni úgy, hogy nem dolgoztam meg érte. Ez van.
2010. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Ebben szerintem semmi rossz nincs. Viszont egy 17 évesnek rohadtul korai. Dolgozni ennyi idősen csak nagyon kevesen dolgoznak, így meg csak annyit ér el, hogy fizetheti a kiscsajnak is a számláit, meg a külön kosztot.
2010. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Ha megteheti, simán!

Szerintem szimplán csak irigy vagy!

Egyébként ebben a szituban csak az lenne a gáz, ha a lány visszaélne ezzel a szituációval, és jobb embernek tartaná magát, mert ő mindent megkapott a szüleitől!

2010. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!