Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Kockáztatnátok egy rokoni kapcsolatot egy lehetséges szerelemért? ⬇⬇folytatás lent. ⬇⬇

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden. Van az egyik unokatestvérem(mindig is jó volt a kapcsolatunk kiskölök korunk óta)és egy barátnője lassan 4 éve. Jóba voltunk eddig is, olyan átlag viszonyba, ahogy egy ilyen rokoni szálon illik. Viszont most adódott egy olyan szitu,hogy megtudtam több forrásból is,hogy vonzódik hozzám(nekem is gyanús volt,de nem voltam biztos benne). Tudom,hogy mostanában nincsenek olyan jól meg,rengeteget veszekednek, és erre az jött,hogy az utóbbi hónapokban túl sok időt töltöttünk együtt kollégaként. Ez csak egy fellángolás a részéről? El fog múlni? Sajnos én meg elgyengültem. Eddig semmi gond nem volt rokonként tekintettem rá, de mióta ez bebizonyosodott nem megy. Rohadt régóta egyedül vagyok, ez is rátesz. Viszont nemtudnék az unokatesóm szemébe nézni ha történne valami. Patkány dolognak tartanám. Még úgy is,hogy szétmennek előtte tisztességesen. Vagy ez esetben nem számít annak? Másrészt meg fáj is a dolog, mert kedvelem a lányt nagyon. Nehéz ügy.


20-as éveink derekán járunk.

Köszönöm,hogy elolvastad,további szép estét!


2017. júl. 24. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem felejsd el a kis csajt, gondold végig, ha ezt tesóddal megteszi, akkor később veled is megfogja. Van ezer meg egymillió lány, akiket csak meg kell ismerned
2017. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még nem tett semmit. Csak kialakult a vonzalom.
2017. júl. 24. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már négy éve együtt vannak, egy ilyen hosszúságú kapcsolatban szinte természetes, hogy felmerülnek kisebb-nagyobb hullámvölgyek és problémák. Én fellángolásnak mondanám a lány részérők és valószínűleg ha történne is valami köztetek megbánná, ahogy szerintem te is. Butaság egy jó rokoni viszonyt tönkre tenni. És az első válszolónak igaza van, rengeteg lány van, nem hiszem el hogy csak ő kell neked, pont ő...főleg, ha eddig csak rokonként néztél rá
2017. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak hát a szívem szakad meg mikor látom hogy olyan bánásmódban részesül amit egyáltalán nem érdemel, mert hát ez elég gyakran előfordul...
2017. júl. 25. 08:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ht akkor meg a csaj a hülye, hogy ennyi ideje együtt van vele
2017. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ugyanúgy járj el, mintha nem unokatesód lenne a párja, hanem bárki ismeretlen.

Ülj le a lánnyal és mondd meg, hogy döntse el, jelenlegi kapcsolata menthető-e vagy sem. Ha igen, akkor felejtsétek el egymást, és kívánod neki, hogy rendbe jöjjön a viszonyuk.

Ha nem, akkor fejezze be vele a kapcsolatot, és utána lehet szó köztetek bármiről.

Mivel itt rokonról van szó, óvatosságból én még 3-4 hónapot várnék (és ezt előre meg is mondanám a csajnak), különben kilóg a lóláb, hogy miattad szakított vele. Egyébként egy négyéves kapcsolatot le is kell zárni lelkileg és meg kell gyászolni (ezt a pszichológia így mondja), tehát eleve nem szerencsés a szakítás után közvetlenül új kapcsolatba kezdeni.

2017. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. így rá rontsak ezzel? Ő ezt nem is tudja,hogy tudok az érzéseirő. Háta mögött pletykálták ki.

Áhhh annyira tré egy szitu ez az egész :( kicsit lehet beledöglök de valahogy le kell ezt gyűrni és elfelejteni ,úgy érzem ez a helyes,közbe meg leszopom magam már bocsánat a kifejezésért. Na meg rádob egy lapáttal az is,hogy szinte napi szinten találkozom velük munka ügyi okok miatt...

2017. júl. 25. 23:19
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ő ezt nem is tudja,hogy tudok az érzéseirő. Háta mögött pletykálták ki."


Ez nem érdekes. Észre is vehetted volna a viselkedésén (a nonverbális kommunikációján).

2017. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt (még gimi elején) szakítottam egy fiúval, akit egyébként szerettem, de nem voltam felkészülve egy kapcsolatra. Később az unokatesóm abba a suliba járt ahová a fiú. Tudta, hogy még mindig szeretem és érdeklődtem felőle. Egyszer csak bejelentette, hogy járnak. Nagyon-nagyon utáltam! A fiú egy hónapig se járt vele, majd bevalotta, hogy bosszút akart rajtam állni. Nem érdekel már régóta egyik sem. Az unokatesómat sem utálom, csak olyan számomra mintha nem is létezne. Együtt töltöttük annó az iskolai szüneteket, egymásnál nyaraltunk és ketten a nagyinál. Kb. 8 éve volt ez az ügy, 6 éve nem is láttam.
2017. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 hát ez szomorú ,hogy így végződött...:/ Ettől félek pont én is. Teljesen jó a viszony az unokatestvéremmel mindig fel is ézett rám kiskorunkban (öregebb vagyok) ,és a mai napig szinte vita mentes a lassan több évtizedes kapcsolatunk.:( Viszont egyre jobban kezdem megszeretni a lányt is,hiába nem akarom. Keserves hónapok jönnek mire elmúlik ez szerintem. Csak ha neadjisten szétmennek még rosszabb lesz. Viszont ha unokatesóm csalná meg őt, akkor túl sok joga nem lenne haragudni az esetleges következmények miatt,igaz?
2017. júl. 26. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!