Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Kockáztatnátok egy rokoni kapcsolatot egy lehetséges szerelemért? ⬇⬇folytatás lent. ⬇⬇

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden. Van az egyik unokatestvérem(mindig is jó volt a kapcsolatunk kiskölök korunk óta)és egy barátnője lassan 4 éve. Jóba voltunk eddig is, olyan átlag viszonyba, ahogy egy ilyen rokoni szálon illik. Viszont most adódott egy olyan szitu,hogy megtudtam több forrásból is,hogy vonzódik hozzám(nekem is gyanús volt,de nem voltam biztos benne). Tudom,hogy mostanában nincsenek olyan jól meg,rengeteget veszekednek, és erre az jött,hogy az utóbbi hónapokban túl sok időt töltöttünk együtt kollégaként. Ez csak egy fellángolás a részéről? El fog múlni? Sajnos én meg elgyengültem. Eddig semmi gond nem volt rokonként tekintettem rá, de mióta ez bebizonyosodott nem megy. Rohadt régóta egyedül vagyok, ez is rátesz. Viszont nemtudnék az unokatesóm szemébe nézni ha történne valami. Patkány dolognak tartanám. Még úgy is,hogy szétmennek előtte tisztességesen. Vagy ez esetben nem számít annak? Másrészt meg fáj is a dolog, mert kedvelem a lányt nagyon. Nehéz ügy.


20-as éveink derekán járunk.

Köszönöm,hogy elolvastad,további szép estét!


2017. júl. 24. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9es vagyok! Ha nem Te lennél a szakítás oka akkor nem lenne oka haragudni, ha később összejönnétek. Én sem haragudtam volna az unokatesómra, de tudta, hogy szeretem és újra akarom kezdeni vele és puhatalózza ki szeret e még a fiú is. És semmi előzményről nem számolt be csak, hogy ők járnak. Úgy látom, hogy valóban fontos neked az a lány. Szerintem várj, gondolom nehéz, de ha bunkó is vele az unokatesód és ha esély is van, hogy megcsalja akkor majd te fogod vígasztalni, de inkább egy ideig csak barátként. 4 évet azért nehéz elfelejteni és a végén csak megbánná, hogy veled volt. 25 N
2017. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ma is kaptam egy információt az érzéseiről...én meg visszaküldtem az enyémekről...DE azt hozzá tettem,hogy záródjon le, aztán beszélhetünk róla. Talán nem akkora görénység így. Bár még mindig annak érzem magam. Azt hiszem elindítottam a lavinát.
2017. júl. 29. 17:08
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta megtörtént a baj...Mónika show-ba illik az életem azóta. Persze nem ment a kapcsolat köztünk sem, túl vakon ugrottunk bele. Viszont az unokatesómmal károsodott a kapcsolat, bár rosszabbra számítottam.
2017. szept. 7. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!