Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakult ki barátság köztetek...

Alakult ki barátság köztetek valakivel erről az oldalról? : )

Figyelt kérdés
Ha igen,mi a történetetek?Hogy ismerkedtetek meg?:)
2010. máj. 22. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg valakit, akivel egyidősek a gyerekeink (igazából a kérdése nem konkrétan erre irányult, csak tapasztalatokat cseréltünk), aztán privátban folytattuk a beszélgetést, kiderült, hogy egy városban lakunk, és egyidősek is vagyunk, és sok közös témánk van a gyerekeken kívül is. Azóta is sokat járunk együtt vásárolgatni, de már szórakozni is voltunk együtt többször is, meg egymás gyerekére is vigyázunk, ha szükség van rá.
2010. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nem érzem magam annyira szánalmasnak, hogy a neten keressek barátságot vagy társat..
2010. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Másodiknak: azért ez nem a szánalmas kategória ám...

2010. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kedves második: a kérdés nem arra irányult,hogy szándékosan kerestél-e itt magadnak barátot-(nem szerelmet),hanem arra,hogy megismerkedtél-e valakivel,akivel később is tartottad esetleg emailen keresztül a kapcsolatot..Így már tiszta,vagy így is szánalmas?:)...........
2010. máj. 22. 18:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a mostani férjemet ismertem meg itt, de nem ez volt a kérdés :)
2010. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen nekem is alakult már itt.

Barátság.

Mindennap beszélünk, nem találkoztunk még, pedig sokszor akartunk már csak pénz hiányában nem jött össze, mert a város másik végében lakik.

Biztos vagyok benne, hogy élőbe is lesz közös téma, mert már mással is voltam így, hogy több mint 1 év után találkoztunk, és olyan volt az első találkozás mintha az lett volna az 1000.:)


És Neked szövődött már itt barátság?

2010. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18:53-as, ez komoly, hogy a férjeddel itt ismertétek meg egymást? De duuuurva :D
2010. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Neeee márrrr,akkor én is itt akarom megismerni!!!!Hol vagy Rómeóóóóóóm?:))))
2010. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy szombat éjszaka, egy igen kétségbeesett leányzó írt ki kérdést. Válaszoltam, de ettől neki még több kérdése "lett", amiket már priviben küldött. Az ország két végén lakunk, szóval személyes tali biztos nem lesz, de azóta is jókat e-mailezgettünk :)
2010. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:)


Én még friss vagyok itt,"pár hetes" :D ,de jó sok emberrel ismerkedtem meg.Elég nehéz időszakom van most,és van 3-4 ember,akik írnak nekem,jókat tudok velük beszélgetni,pedig jóval idősebbek,mint én!:)



Elmesélnéd,hogy ismerkedtetek meg a férjeddel? ez annyira jó:)

2010. máj. 22. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!