Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a barátság végét jelenti?

Ez már a barátság végét jelenti?

Figyelt kérdés
Harmincas csajok vagyunk, régóta ismerjük egymást. Csak ritkán tudunk találkozni, de ilyenkor mindig nagyon jó hangulatban telik el az idő. 5-7-en vagyunk, attól függ, hogy hányan tudnak jönni. Az utóbbi időben viszont már kezd átalakulni az egész, van 1-2 ember, aki folyton beszél, és a középpontban akar lenni, míg másikak háttérbe szorulnak. Ha ezekre kerül a sor, hogy beszéljenek, hamar le vannak hurrogva, meg sem hallgatják őket stb. Szerintetek ez már a vége lenne? Régen sosem volt ilyen, akkor még "egyenlőek" voltunk, most kezdett eltolódni a dolog ebbe az irányba. Vagy miért nem hallgatják meg a másikat, miért csak önmaguk ennyire fontos?
2011. okt. 7. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint írod, önzők lettek, vagy voltak is. Aztán olyasmi is közrejátszik, ha a karrier, vagy egyébként az életetek alakulása különböző (ami teljesen természetes) és nem tudjátok ezt egyformán feldolgozni, vagy elfogadni. Óhatatlan az egymás összehasonlítgatása, ami pedig gáz. Munkálkodik az emberi irigység is az önzésen felül, na meg ilyen korban a hasonló korúakon lehet látni, hogy én hogyan öregszem. Szóval, elég összetett a probléma oka. Ha viszont egyszerűen akarod megfogalmazni - az élet már csak ilyen.
2011. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minenki másképp változik és más úton megy tovább. Egy ido után mindenkinek más lesz a nézete a dolgokról. Sajnos ez van. Szerintem nincsen orokre szolo barátság, ami fiatalabb korban kottetnek.
2011. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus női dolog. Sosem értettem, de egyébként igen, vége.
2011. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!