Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az apák/anyák, akik...

Azok az apák/anyák, akik kisfiút szerettek volna, de lányuk lett, a kislányotok születésénél is csalódottak voltatok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 20:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
Én nem vagyok ilyen helyzetben, de több ismerős igen. Mind csalódott volt. Egyik alig akarta hazavinni a lányt a kórházból. Egy másik a nagyszülőkhöz passzolta a lányt, miután megszületett a kisfiú.
2017. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyenekről megvan a véleményem. Undorító férgek. Egy nő ezerszer többet ér, mint egy f..szika.
2017. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%
Már bocsánat #2 , de te is undorító féreg vagy, ha szerinted egy lány ezerszer többet ér a fiúnál. Semmilyen téren nem ér többet.
2017. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%

" Én nem vagyok ilyen helyzetben, de több ismerős igen. Mind csalódott volt. Egyik alig akarta hazavinni a lányt a kórházból. Egy másik a nagyszülőkhöz passzolta a lányt, miután megszületett a kisfiú." Hát ez k_rva gáz, Indiában laksz?


Nekem nincsen ilyen ismerősöm, hála az Istennek.

2017. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 marti1986 válasza:
71%
Nekünk mindenki azt mondta tuti,hogy lányotok lesz örültünk is,de a 32 hetes uh-on azt mondták fiú.Végül is fiú,de nem adnám oda 100 lányért sem.
2017. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Paraszti családból származom Székelyföldről engem abban a szellemben neveltek még hogy a nő nem ember hanem inkább jószág. Én azért már modernebb felfogású vagyok de azért amit beléd nevelnek meg amiben felnősz az azért kihatással van rád. Nálam ez akkor ütközött ki amikor jött a gyerek mert valahogy mindenképpen fiút akartam el sem tudtam képzelni azt a eshetőséget hogy lány legyen. Aztán az lett. Akkor még úgy voltam hogy majd biztos megbarátkozok a dologgal, de nem igazán sikerült. Amikor a második is lány lett akkor ott végképp kiakadtam. Aztán a házasságunk is megromlott, meg nem is volt soha az a tökéletes összhang, szóval inkább elváltunk. A második feleségemtől aztán végre született egy fiam meg most várjuk a másodikat és a doki szerint 90% hogy ez is fiú, szóval helyére kerültek a dolgok.
2017. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Egyik ismerősöm (férfi) mindvégig fiút akart, még szülés előtt is hangoztatta.. Megszületett a kislány, elbőgte magát, azóta is imádják egymást. :) Nincs az ismerőseim körében olyan ember,aki csalódott volt,megbánta,hogy "mást dobott a gép".

Nekem pedig édesmindegy,csak egészséges legyen. (Persze,ha választhatnék,kislányt szeretnék,de egy pillanatig sem leszek csalódott,ha fiam lesz)

2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Kövezzetek meg érte,de én egyszerűen nem értem,hogy lehet valaki csalódott,amikor megszületik a babája. Az első gyermekem kislány lett,a férjem kisfiút akart. Direkt kértük,hogy ne árulják el a nemét a születéséig. Ahogy a szülés után kiderült,hogy kislány,senkit nem érdekelt már,hogy minek örülnénk jobban vagy minek nem. Egy csodálatos kis élet érkezett hozzánk,a mi kislányunk,mindenki sírt örömében. :) Elképzeli az ember,hogy milyen lenne pl ha kisfia lenne,de számomra ez elképzelhetetlen,hogy mikor már valaki a kezében fogja a gyermekét,csalódott legyen egy akár pillanat erejéig is. Dehát mindenki más. :)
2017. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy nagyon macsó jó barátom, aki folyton azt mondogatta, hogy neki fia lesz, lányt nem is tud csinálni.

Megszületett az első gyereke, hát lány!

- Na nem baj, minden rendes ember első fia lány! mondta és imádta a kislányát.

Jött a következő baba és mit tesz Isten, az is lány!

- Ez a művészet! Lyukba lyukat csinálni! mondta és imádta most már a két kislányát.

A harmadik babát már csak azért vállalták be, hogy ez már biztos fiú lesz, ... lány lett! :D

Mindenki nevette, cukkolta, ő meg csak annyit mondott, hogy "Fogalmatok nincs, milyen dolce vitá-ban lesz részem ennyi nő között!"

... és imádja a három lányát, azok is őt!:)

2017. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%
Különbözőek vagyunk, különböző felfogással... Apukám mindig is fiút szeretett volna először, mégis lány lettem, de amióta megszülettem, azóta is tart a "szerelem" közöttünk. Azóta lett 2 öcsém (ikrek) is, de a tenyerén hordoz. 🙄😅
2017. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!