Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a 16 éves...

Mit tennétek ha a 16 éves kislányotok kabátzsebében találnátok egy doboz cigarettát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
kislány? what?
2016. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Elszívnám előle.
2016. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Igazából az ő dolga, minden tini kipróbálja, vagy szívja egy ideig.

Beszélgethetsz róla vele, hogy nem örülsz neki, milyen káros hatásai lehetnek stb. vagy, hogy nem cigizhet otthon. Szerintem tiltani felesleges, mert max. elrejti meg akkor cigizik ha nincs otthon.

De először kérdezd meg, hogy az övé-e egyáltalán. Balószínű hogy igen..

2016. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
6%

Megkérdezném miért nem akkor már egyből füvet szív inkább...

aztán egy kettő nem fogja már érdekelni a doboz cigi.

2016. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem nyúlnék többet a kabátzsebébe.
2016. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyszer osztálytársaim tettek a kabátzsebembe egy toboz cigarettát, nagy balhé lett belőle. :D
2016. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Ő már nem kislány. Még ha 8 éves lenne...2 év múlva felnőtt lesz. Nem sok mindent tudsz tenni. Megkérdezheted róla, hogy dohányzik-e, esetleg felhívhatod a figyelmét, hogy káros. Kb ennyi.
2016. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Elbeszélgetnék vele s közölném, hogy az én házamban és annak környékén nem dohányozhat. Extrém érzékeny vagyok a dohányfüstre, s elég nagy ostobaságnak tartom.
2016. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is volt 16 évesen a zsebemben, ma már tudom, hogy hülyeség volt. Szerencsére 2 év cigizés után se lettem függő, egy nagy köhögés után egyik napról a másikra abbahagytam. Szóval elmondanám a véleményem róla normálisan, nem felfújva a dolgot, hogy nem dől össze a világ ha kipróbálja, de nem örülök neki, és nem szeretném, ha rászokna.
2016. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%

Miért tán kisfiú? Kislány. Egy szülőnek a 30 éves lánya is a kislánya, akármilyen "nagylány" már, vagy akár maga is szülő.


Visszatenném és "lebuktatnám" máshogy. Ha tényleg dohányzik, akkor valószínű, hogy a zsebpénze bánná, de ezt tudná előre is. Több halált is okozott már a családunkban a dohányzás, így ebben nem engednék.

2016. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!