Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tett meg a párod érted,...

Mit tett meg a párod érted, ami neked nagyon sokat jelentett?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon padlón voltam a családom miatt és ő volt az,aki mellettem állt,bármiről is volt szó,bíztatott,beszélgetett velem és támogatott mindaddig,amíg össze nem szedtem magam (ehhez egy év kellett). Így utólag vissza gondolva,elég nehéz eset voltam és ő mégsem adta fel. Ő az a személy,aki a mai napig jobban hisz bennem,mint én saját magamban. Ha akkor nincs velem,ki tudja,most hol kallódnék. :)
2017. júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4 évvel ezelőtt hárman éppen mentünk át a zebrán ami nekünk zöld lámpát mutatott. Már félúton jártunk, amikor egy részeg fiatal srác a piroson áthajtva belénk rohant. A párom (aki azóta a férjem) időben észrevette, még annyit megtudott csinálni, hogy engem és a 8 éves fiamat teljes erőből előre lökött minket, így a srác csak őt ütötte el. Minkét lába, és pár bordája eltört, de hál istenek ennél nem lett rosszabb. Mi horzsolásokkal megúsztuk, pedig tényleg nagyot estünk. Ha nem lökött volna el minket, akkor bármi megtörténhetett volna, akár a legrosszabb is. Soha nem fogom tudni meghálálni vagy viszonozni amit értünk tett. Az életét kockáztatta értünk.
2017. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nehéz helyzetben engem választott a családja ellenében. Pár hónapja voltunk együtt, amikor december elején bejelentettük, hogy összeköltözünk. A szüleu nem örültek, sőt, szemtől szemben kérdőre vontak, hogy ki akarom-e használni a fiukat. Kijelentettem, hogy nem és rá sem gyújtom a lakást, ha alszik, megígérem. Ezen túlléptünk, hazamentünk, bemutattam anyunak a páromat. Anya azonnal meghívta hozzánk karácsonyozni, ottalvással, mindennel. Közben az ő anyukája szólt neki, hogy akkor várja őt szeretettel szenteste, ahogy mindig. Párom rákérdezett, hogy őt vagy kettőnket. Természetesen csak őt- volt a válasz.


Itt megköszönte és lemondta, a karácsonyt pedig velem és a családommal töltötte. Nem kértem, mégis így döntött. Egy hétig voltunk ott, síelni meg rokonlátogatóba mentünk. Tavaszig elhúzódott a nem-szólok-hozzád, aztán enyhültek és lassan elfogadtak. Azóta összeházasodtunk, van egy kislányunk, akit imádnak. Most már velem is fényévekkel jobb a viszony.


Máig büszke és hálás vagyok, amiért akkor kiállt mellettem.

2017. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy héttel a megismerkedésünk előtt volt öngyilkos kísérletem. Hála neki, 2 év után kb teljesen jól vagyok.
2017. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feláldozott értem egy kecskét... Köszönöm!
2017. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!