Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom tett fel egy...

A volt barátom tett fel egy képet, amin a jelenlegi barátnőjével van, és anyukám írt alá, hogy " nagyon csinos a barátnőd ". Ünnepekkor is állandóan ír neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 12:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
Semmit.
2015. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%

Ülj le beszélgetni anyukáddal. Kérdezd meg miért olyan fontos írni a volt pasid képe alá.

Mondd el neki, hogy ez téged zavar, kérd meg, hogy inkább ne tegye. Akkor van csak baj, ha ezt nem veszi tudomásul.

2015. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Ez elég tapintatlan anyukádtól.

Beszélj vele, hogy neked ez rosszul esik.

2015. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom...hát én nem tolerálnám.
2015. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
16%
Semmit ne csinálj. Zavar téged? Mit foglalkozol mással, ne légy fėltėkeny.
2015. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%

Egyrészt nem érdekelne a volt barátom élete, tehát letiltanám. Másrészt nem érdekelne anyám hozzáfűzni valója, tehát őt is letiltanám. Aztán úgy bájolognak egymással, ahogy akarnak.

Beszélni vele teljesen felesleges, ha ugyanis anyukád egyetlen percig elgondolkodott volna azon, hogy te mit érezhetsz, látván a kommentjeit, akkor nem tenne ilyeneket.

2015. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%

Anyukád nem gondolkodik, vagy nem veszi figyelembe az érzéseid.

Vajon ő mit szólna ha szétmennének apukáddal és te apukád képe alá posztolgatnál hogy milyen csinos és nagyszerú az új barátnője.

Ha van egy barátkozási szándék benne tegye meg a fiú felé. El is mondhatja neki hogy reméli ők boldogok lesznek az új barátnőjével. De ha a képe alá posztol a saját lányát alázza le mások előtt.

2015. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
18%
Miért alázná? Össze vannak anyukájával kötve? Nincsenek. Ha ők szakítottak, és a szülőkkel jóban volt a srác, mostantól nézze őket levegőnek? Utcán menjen át a túloldalra az anyuka, hogy nehogy véletlen belefusson az exbe? Önzők vagytok. Csak mert a lánynak szerelmi bánata van, a világ nem állt meg. Tiltsd le a volt pasidat facebookon, ne nézegesd miket tesz fel, mert nehezebbé teszi az elválást.
2015. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem túlreagálni se kell, de szólni meg igenis lehet.


"Anyu, kérlek ne csináld ezt, mert nekem még mindig fáj/rosszul esik. Köszi, hogy megérted."


Csodákat tesz!

2015. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Családi összetartás, ti erről még nem hallottatok?

Nem arról van szó, hogy utálni kell a srácot, de ilyen épeszű anyuka nem csinál. Neki a lánya boldogsága az első. Ha valakivel én szakítok, legyen akármi az oka, egyértelmű, hogy a szüleim és a testvéreim többet nem jópofiznak az illetővel. Mert az már a múlt, ismét csak egy idegen. Persze, köszönni lehet, de már semmi közünk hozzá. Ugyanígy, ha valaki bántotta a családomat, én sem megyek oda bájcsevegni hozzá. Mert a családom fontosabb. Ez a normális.

2015. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!