Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam ki magam...

Hogy magyarázzam ki magam ebből a helyzetből? (Melegnek hisz)

Figyelt kérdés
Egyik haverommal beszélgettünk és küldtem neki egy nagyon rossz reklámot, ami vicces, de volt a képen egy pénisz, és anyám meglátta. Most azt hiszi meleg vagyok... Mit tudok neki mondani, miért vannak péniszek a beszélgetéseimben???

2017. júl. 30. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Hány éves vagy? :D

Volt már barátnőd? Haza is vitted?

2017. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy volt barátnőm, kort nem írok de már felnőtt korú vagyok :D
2017. júl. 30. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mond el neki mi történt, akár meg is mutathatod az egész beszélgetést ami erre vonatkozik utána pedig elmagyarázhatod, hogy ha nem olvasná a beszélgetéseid és ragadna ki dolgokat egy-egy beszélgetésből akkor nem lenne ilyen félreértés.
2017. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem említi hogy baja van, csak utalgat rá meg kérdezget, és tudom hogy meglátta, mert láttam ahogy olvassa.
2017. júl. 30. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat... Ha nem hiszi, szard le!
2017. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell kimagyarázni? Ha csajozol, úgyis leesik majd neki hogy tévedett.
2017. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Akkor otthon tudják már,hogy meleg vagy?
2017. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Kamu sztori. Ha nem lennél ratyi, akkor anyád egyetlen f#szoskép miatt nem gondolna rólad ilyet. Nálam lehetne a csetben akárhány punci, a szüleimben fel sem merülne, hogy leszbi vagyok, annyira egyértelmű, hogy a pasikat szeretem.
2017. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell magyarázkodni, mert csak rontasz a helyzeten. Viselkedj úgy, mint egy férfi. Haverokkal kézfogás, mellőzd a f&szos képek küldését/nézését. Csajokat vidd haza, ölelgesd, csókolgasd őket, és anyukád egy idő után majd megnyugszik.
2017. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor biszex vagy 😃


Anyud nem egy észlény, de ha szeret, akkor az a lényeg.


Próbálj azért jobban teljesíteni, mint ő!

2017. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!