Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam ki, hogy...

Hogy magyarázzam ki, hogy miért lehangoltan vettem fel a telot, amikor külföldről hívott és nem tudtam ki az?

Figyelt kérdés

a párom(nem magyar) kint él, családja is, szervezi, tervezi hogyan menjek ki hozzá, jelezte hogy hívni fog a testvére is, esetleg a szülei, stb.

korábban én is kint dolgoztam van kint pár ismerősöm.

kb egy éve nem mentem vissza, mert hol nincs hozzá tőkém, hol nem jó, amit találtam munkahelyet(nem élnék meg belőle stb)néha már ott tartok hagyom egészet a francba, idegesít az egész, hogy a párom mindent leegyszerűsít, néha egfordult bennem a szakítás is, mert olyan értelmetlen az egész.de azért pályázom állásokra stb, de múltkor sem tudtam elválalni egyiket, mert be se tudnék járni tőlük.


szóval amikor megláttam, hogy külföldi számról hívnak, már fel sem akartam venni, de gondoltam, ha rágyújtok kibirom, és kb úgy szóltam bele, hogy " Ja, hallo" hogy tisztán kivehető volt, hogy a hátam közepére kívánom az egész beszélgetést, és nem tudtam ki az, mivel beszélt az illető, ekezdtem találgatni..nem jött be..csak eg kellett kérdeznem ki beszél..és szóval a párom volt, kiakadt, hogy már megsem ismerem a hangját..és azóta most inkább azon van, hogy egyáltalán miért idegesen vettem fel a telefont, tudja hogy láthattam, hogy külföldi szám.


nos nem akarok neki olyan színben mutatkoni, hogy itthjon vagyok egy depressziós öngyilkosjelölt és azért szóltam így bele, vagy pl azt sem mondhatom hogy pont felébresztettek, mint egy léhűtőt, aki napközben alszik, de azt sem, hogy azthittem a rokonai hívnak, vagy eleve kintről valaki, akivel nem szívesen beszélnék, mivel a tippelgetéssel elárultam hogy rájuk, ill a testvérére gondoltam, hogy hív....


2015. ápr. 28. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

1. Az milyen párkapcsolat, ahol egy éve nem találkoztok?


2.Milyen párkapcsoalt az, ahol "ki kell magyarázni" bármit is?


3. Ha az igazságot (nem tudtad, ki hív és nem volt kedved beszélgetni) nem lehet megmondani, akkor mi értelme az egésznek?


4. Szerintem ez NEM kapcsolat és semmi értelme erölködni az egésszel.

2015. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de miért a párod, ha az érzéseid, kételyeid stb nem tudod vele megbeszélni? A párod a társad testileg lelkileg, de neked csak egy melletted (sem) lévő férfi. Emellett meg egyszerűen, ha semmiképp nem akarod az igazat megmondani, rossz napod és rossz kedved volt, ezért voltál olyan a telefonban.
2015. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mit lehet ondaniarra, miért veszi fel valaki kedvtelenül, idegesen a telefont hogy ne magát járassa le?
2015. ápr. 28. 11:37
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

ne járasd le magad?

atyaég

a párod még látott szar passzban? sírva? betegen? idegesen? ...

2015. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi,de néha már ott tartok hagyom egészet a francba, idegesít az egész, hogy mindent leegyszerűsítesz, néha egfordult bennem a szakítás is, mert olyan értelmetlen az egész.


Ez pont jó lesz

2015. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

kint kb 3-4 évet voltunk együtt, mígnem egyszer volt időszak hogy nem volt munkám, nem akartam "ingyenélősködni" így hazajöttem, míg nem lesz másik, ill pihenni


azért kellene kiagyaráznom, hogy ne azt lássa már rólam, hogy egy kedvtelen, depis ember vagyok ha egy külföldi számot meglátok


tudja, hogy nem tudtam ki hív


annyiban viszont kapcsolat, hogy egyet szeretnénk csak épp összehozni nem


amúgy meg nem akarok egyedül lenni, sokat csalódtam már, próbáltam a netes társkeresést is, tele van bénákkal, meg nősekkel, elegem volt, párom az egyetlen tökéletes férfi, talpraesett, jól is néz ki, hűséges is és szeret.

2015. ápr. 28. 11:43
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Te tényleg buta vagy ne haragudj. Együtt sem vagytok, szerintem nem is szereted legalább is szerelmes nem vagy, csak azért akarsz mellette maradni, mert sokat csalódtál. Ezért kell a kamu duma is. Állj a sarkadra, döntsd el mit akarsz.
2015. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

de szerelmes vagyok, csak épp tudom, hogy szerelemből nem lehet megélni.

a sok csalódás meg azt jelenti, hogy tapasztaltabb lettem, és így már tudom, hogy őt meg kell becsülni.


mert elegem volt abból, hogy a legtöbben csak szeretőt akarnának, vagy igénytelenek, vagy rajtam akarna élősködni, nyuka kisfia, vagy unalmas ember, nem tudnak már szeretni, ki vannak égve az idősebbjei, nincs szenvedély, munka van meg, sörözés oszt jó napot.

volt már hogy a 20. randiról sírva jöttem haza, hogy nincs egy normális férfi! vagy van, de meg se dobban a szívem. soha többé nem akarom ezt átélni!!

2015. ápr. 28. 11:51
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire igyekszel meggyőzni "minket" (vagy talán magadat?) arról, hogy igenis, vele akarsz maradni, akkor miért nem vagy nagyobb lelkesedéssel ha hív, vagy egyáltalán miért számítana az önmagad lejáratásának ha megmondod, hogy épp rossz kedvű voltál. Úgy néz ki, csak szerepet játszol a "párod" előtt, nem adod önmagad. Amíg ezen nem változtatsz, nem hiszem hogy pozitív irányba lendül a helyzetetek.
2015. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán mondd meg, hogy állást keresel és azt hitted azért hívnak, de most egy kicsit elfáradtál a keresésben.

"miért nem vagy nagyobb lelkesedéssel ha hív" - mivel nem arra számított a kérdező, hogy a szerelme hívja.

Piszok nehéz ez az időszak. Kitartást!

2015. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!