Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak pénzt a barátom anyukájá...

Adjak pénzt a barátom anyukájának vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátom anyukája fodrász. Egy faluban élünk és mindig is az anyukája volt az egész család fodrásza, így az enyém is. Nagyon jó kapcsolatom volt vele mindig. Nyolc hónapja vagyunk együtt a fiával és ezidő alatt már voltam nála háromszor is, de nem fogadott el pénzt sosem. Most újra megyek, de ha nem muszáj akkor nem vinnék pénzt és már nem kérdeznem meg hogy "mennyivel tartozok?", ha nem muszáj. Ti mit gondoltok? Megkérdeznétek tőle? Illik? Vagy ha eddig sem fogadott el pénzt amióta együtt vagyunk, akkor ezután sem fog?
2017. aug. 1. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Tuti nem fogadja el, de azért egy "mivel tartozok?" jól esik neki tutira, hogy értékeled a munkáját.

Én sem fogadok el pénzt,borravalót sosem, de mégis jól esik, ha megkérdezik. :)

2017. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De azért vigyek pénzt vagy inkább ne? Én is gondolom egyébként hogy nem fogja elfogadni most sem.
2017. aug. 1. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami biztos, szerintem vigyél, inkább ne legyen rá szükség, mint kerülj kínos szituációba.
2017. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 1. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem kéri majd, de pénz nélkül nem szívesen mennék fizetős helyre.
2017. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak már szinte családtagként tekintünk egymásra és ezért gondoltam hogy biztosan nem kérne. :)
2017. aug. 1. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kér pénzt, azért gondolkodhatnál azon, milyen ajándékkal tudnád viszonozni a munkáját.
2017. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Húgom fodrász. Tőle nem kérdeztem meg soha, hogy mivel tartozom, volt, hogy beugrottam hozzá csak beszélgetni, pont nem volt nála senki, és na gyere, megcsinálom a hajad felkiáltással már tuszkolt is a székre. Mikor a lányomnak pedikürre volt szüksége,(bőrkeményedés, szemölcsök, tyúkszem, stb.) a kolleganője csinálta neki. Ő sem kért pénzt, pedig sokat kellett menni a lánynak hozzá. Mindig küldtem a gyerekkel pénzt, soha nem fogadta el tőle. Úgyhogy a vége az lett, hogy bon-bont, sütit küldtem, és a végén csináltattam egy kisebb ajándékkosarat.
2017. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2017. aug. 1. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azert penzt vigyel azert es kerdezd meg, de szerintem ugysem fogadja el. Legkozelebb talan vihetnel valami kis aprosagot neki, kave, csoki, bor, suti, ilyesmi
2017. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!