Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim felvetettek velem...

A szüleim felvetettek velem hitelt és most ki akarnak dobni. Hogyan kell albérletet nézni hogy ne verjenek át, mit kell nézni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vettél fel 1 milliót ?
2017. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan albérletet keress szerintem, ahol már lakik valaki, és albérlőtársat keres.
2017. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Ne lakást nézz hanem csak egy szobát. És beszélj a leendő lakótárssal is.
2017. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne alberletet nezz, hanem ugyvedet.
2017. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igy jártál, most nem bántásbol, de mennyi ész kell hitelt felvenni másnak?

Ügyvédet nézhetsz, de aláírtad, érvényes a szerződés, nem fog vele semmit csinálni.


Velem is akartak felvetetni 18 évesen, (nem apáék), mire kinevettem öket. Persze én lettem a szemét, de nem érdekel, nehogy már én húzzam ki öejet a szarbol egyetemistaként, mert a két dolgozo ember nem tud gazdálkodni.

2017. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Óriási hiba volt másnak hitelt venni..

Még saját részre is iszonyúan meg kell gondolni.Másnak meg egyenesen tilos! Vegye fel magának! Ha meg nem engedi a bank, az okkal van! Kb bárki vehet fel hitelt, kivéve ha úgy látja a bank, hogy nem fogja tudni fizetni, esetleg bar listán is van.. Okkal van, ha valaki nem tud felvenni..

Keress egy ügyvédet és próbáld elintézni, hogy a szüleid fizessék, ne rád háruljon.

Albérletnél ha kevés pénzed van, akkor a legjobb, ha szobát bérelsz. Akkor a rezsi és az albérleti díj is megoszlik.

Nem mindegy, hogy mondjuk a közös költséget, az internetet egyedül kell fizetned, vagy eloszlik 3-4 fele.Ugyanúgy az albérleti díj is megoszlik.

Keresgélj, facebookon sok albérletes csoport van településenként.

2017. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Első és legfontosabb: tudd mit keresel és mennyiért, mennyit tudsz rászánni. Ha ez megvan, már könnyebb lesz válogatni a kismillió (fele így is átverés) hirdetés között.


Tapasztalat, h egy jobb környéken a normális méretű szoba 60e+rezsi, ami olyan 80-ra jön ki, attól függ, h hányan laktok benne, rosszabb helyen már van 40+rezsiért. Ha egyedül szeretnél lakni, azt jól gondold meg, mert kb egy fizetésnyi pénzt elkérnek. 100-120e+rezsi az átlag. Ha olcsóbb, akkot nagyon lepukkant, drágábbért meg nem érdemes. Ha mégis van olcsóbb, azt már elvitték, mire a hirdetést elolvastad.


Sztem első körben ismerősnél érdeklődj, kevésbé fognak átverni. Ja, és hidd el, hiába mész valakikhez lakni, legyenek bármilyen kedvesek első/második látásra, LAKVA ISMERSZIK MEG AZ EMBER! Próbálj olyan helyet keresni, ahol max 1 havi kauciót kérnek, be van rendezve, jó a közlekedés, és ha van szerződés, azt elsőnek egy ügyvédnek mutasd meg, és ne írj alá semmit, amíg el nem olvastad a másolatot, otthon, egyedül, nyugodt körülmények között. Engem így vertek át, végig pofázott a nyanya, amíg olvastam a szerződést, arról, h mindent alaposan el kell olvasni. Csak arról felejtett el szólni, h penészes a lakás, amit egy undormány képpel takart el. Szóval vannak, nem is kevesen, akiknek van bőr a képükön. Sok szerencsét, és fontos tanulság: hitelt csak magadnak, csak nagyon szükséges esetben szabad felvenni.

2017. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!