Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember arra dolgozik, hogy...

Az ember arra dolgozik, hogy ki tudja fizetni az albérletet/számlákat/hitelt stb. Ez szörnyű, nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van,ahogy leirtad!Ugyanebben a szituban vagyunk :/ .
2011. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos minden ember arra dolgozik, de a mázlistáknak ezen felül sok minden másra is jut.
2011. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
72%
De igen. Ez nem normális, de ha bárkinek is ezt mernéd mondani, foggal-körömmel védené ezt, hogy de, ez így van jól, mert amióta ember van mindig így volt, stb... Én próbáltam már erről beszélni emberekkel, mind azt mondta, hogy utópia az, ami nem ilyen, és ez így jó.
2011. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
59%
Hát szörnyű persze de a hitelt nem volt kötelező felvenni..
2011. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon nincs ez így jól. Az emberek így bele fognak fásulni az életbe, az állandó robotolásba. Mert ha azt mondom, hogy minden nap robotolok egy cégnél, de közben meg van mindenem ami kell, el tudok menni nyaralni, ruhákat venni, és nem kell a megélhetés miatt aggódni, akkor azt mondom oké. De így, hogy minden nap robotolok, és jó ha félévente tudok magamnak venni egy olcsó ruhát, plusz hó végén még kajára sincs pénz, így azt mondom, hogy ez nem oké. Az emberek gyereket se szülnek, mert azt mondják, hogy mire? Nem tudom mi lesz így a sorsa az embereknek :(
2011. júl. 31. 15:33
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

hát kb. Ha én albérletbe laknék akkor 20,000 ft-om maradna hogy megéljek egy hónapban úgy hogy kifizettem a rezsit + az albérletet.


Hát elég szégyen hogy ez van, és az emberek többsége van ebben a helyzetben.

2011. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
13%
akkor nagyon rosszul dolgoztok ha csak megélhetésre futja.
2011. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó? Mégis hogy érted hogy nagyon rosszul dolgozunk?
2011. júl. 31. 15:37
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert "rossz helyre születtünk". Nem mindenhol van így. Sajnos ez valóban szörnyű. Ezen valahogy túl kell tennünk magunkat és megtalálni valahogy a "boldogságot"...
2011. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%
Így van...kicsit az emberek is hibásak abban h ennyire általánosan ez a helyzet.Mérlegelni kell amikor az ember olyan dolgokat is megenged magának amiről tudja h az újgazdagoknak van.Persze van amikor nincs más lehetőség és klel a pénz mindenáron de nem egy példát tudok h valakik arra vagiznak h mennyire van kipucolva a portájuk meg nagy ház stb.Autó mindenkinek közben meg nyögik a hitelt.Van kockázata a dolgoknak ebbe kéne belegondolni...és néha megálljt parancsolni.Hiába nem egy szegény család van körülöttem és fejezettek le h biza nem úgy van ahogy mondom de előbb veszik meg az új mobilt és mennek hajat festetni havonta 2szer minthogy számlákat fizessenk.Azt majd kifizeti a szomszéd vagy vki aki az utcán szembe jön...ez a valóság.vannak akik így élnek.
2011. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!