Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anya elengedj...

Mit tegyek, hogy anya elengedjen bulizni?

Figyelt kérdés

Na már most..nem diszkó, meg stb.. hanem egy egyszerű falunapról lenne szó. Megnézném azt, akikre kíváncsi vagyok, és máris jönnék haza. Barátnőm is ott van, minden. De ő azt mondja, hogy nem enged. És tényleg közel is van, ahová menni szeretnék. Nem ittam sose,komolyan és ezt anya is tudja. Nem csinálok én semmi extrát, itt nálunk is szokott falunap lenni, soha nem csinálok semmit. Most az egyszer kértem, hogy hadd menjek el barátnőmmel, de nem enged. Mit tegyek, hogy engedjen el?


15L


2017. aug. 12. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérd meg, hogy menjetek együtt. legyen családi nap. Ott meg szétváltok egy órára vagy ahogy jobb nekik.

falunapra apraja nagyja megy így nem ciki szülökkel menni.

2017. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, hogy miért nem akar elengedni, mert hogy mit tegyél, az attól függ.
2017. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%
Engem sokáig azért nem engedett, mert nem tanultam jól, de Ö ezt nekem nem mondta, csak amikor jól kezdtem el tanulni, akkor meg elengedett és ebből jöttem rá hogy ezért nem engedett, de ö maga sose vallotta be
2017. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami hír azóta?
2017. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Mi az hogy nem enged? Jo hogy a gyereke vagy, de basszus, nagy lany vagy. Van kezed, amivel kinyitod szepen az ajtot, labad, amibel kilepsz a hazbol, es szad, amivel ezt mondod: ,, szia anya! Egy ora es jovok! ,,


Hidd el nem fog az agyhoz lancolni.

2017. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy ora es jovok!"


Bulizásra az az egy óra édeskevés lenne még akkor is, ha csak falunap. :)

2017. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

A ti falutokba elmentel? Monnd meg hogy ez is olyan lesz.

Ha nem sikerül akkor valami ál indokkal lèpj le

2017. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.😊
2017. aug. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!