Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányos családom van...

Nagyon hiányos családom van és emiatt rengetegszer szomorodtam már el. Lehet valahogy túltenni magam ezen? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nekem csak anyukám van...apámról semmit sem tudok még a nevét sem soha nem is láttam(anyum nem is akarja elmondani ki ô)..anyum apukáj meghalt még mielôtt megszülettem volna és sajnks nem sokkal a nagymamám is (Fél éves voltam) ezáltal tényleg anyukámon kívül senkim sincs és ez nekem nagyon elszomorít...fogalmam sincs milyen az apuka vagy a nagyszülôk...meg találtam már kellemtetlen helyzetben is magam amiatt hogy nemtudom ki az apám(papírokat kellet kitölteni én meg ugye az apa adatait kihagytam erre meg nekemestek hogy miaz hogy nemtudom)

16L


2017. aug. 17. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy túl fogod tenni ezen magad.

Max idővel enyhülni fog az érzés, ha lesz saját családod.

Amit tudok tanácsolni, hogy ne mással pótold(első sorban a fiúkra gondolok) az apukád illetve a szülői szeretetet, mert annak nem lesz jó vége.

Próbálj meg barátkozni suliban vagy bárhol máshol a többiekkel hátha az segít.

2017. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, majd akkor enyhül, ha saját családod lesz. Csak annyit tudsz tenni, hogy jobban odafigyelsz párválasztásnál, hogy nagyobb esélye legyen, hogy a te gyereked teljes családban nőjön fel.
2017. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megfogadom.
2017. aug. 17. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:
azért remélem elnézést kértek a mikor elmondtad
2017. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis az anyud miért nem mondja el,hogy ki az apud?Jogod van ahhoz, hogy meg ismerd, ha van rá lehetõség.
2017. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hat apukad senki sem potolhatja, de a Vöräskeresztnek szoktak ilyen dolgai lenni, hogy öregeket latogatni, akinek nincs senkijük. Lehet hogy igy mindneki jol jar, neked lenne potnagyid,, a neni meg örül hogy van potunokaja. Jobb ötletem nincs:(
2017. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: lehet mert az anyja sem tudja, hogy ki az apa. Ha ilyen marha nagy titkolózás van, én erre gondolnék. Igazából mindegy is.

Kérdező: igazából ha szomorkodsz, ha nem, ez változni már nem fog, válassz egy normális férfit párnak, akivel tudsz nagy családot alapítani.

2017. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak anyukám meg tesóm volt, már csak tesóm.


A fura az, hogy nem akarok családot. Én a gyerek akartam lenni a családban, akiről gondoskodnak, nem az anyuka, aki mindenkit ellát.

2017. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Részvétem, de majd idővel enyhülni fog, ahogy más is tanácsolta, ne mással pótold ezeknek az embereknek a hiányát.


Nekem két nagymamám közül már csak egy élt, az anyai, amikor megszülettem, de ő egy gonoszkodó, rosszindulatú nőszemély, szóval azt, hogy milyen egy jó nagymama, én sem tapasztalhattam meg, hiába ismerem az egyik nagymamámat, ő pont rossz minta sajnos, anyám életét tönkretette, ezért pedig nagyon haragszom rá.

2017. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.
2017. aug. 17. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!