Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindenki hisz...

Mit tegyek, ha mindenki hisz bennem tudják hogy tehetséges vagyok abban amit csinálok, ennek élek, és már rengetegszer elismerték--Csak a családom nem akarja?

Figyelt kérdés

Nem értem.Soha nem dicsérnek, még akkor sem ha helyettük csinálok meg valamit amit ők már félig elkúrtak, hiába hallják és látják mire vagyok képes leszarják, mintha irigyek lennének rám. És ami a legrosszabb az egészben az, hogy egyfolytában megkérdőjeleznek ami lassan teljes önbizalomhiányba ránt, hogy még én magam is kételkedni kezdek miattuk magamban. Nagyon kivagyok emiatt.


19/F


2010. febr. 3. 14:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
És mégis mi a f*szt csinálsz? Mert csak azt felejtetted el leírni...
2010. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Szerintem ők már megszokták, hogy milyen vagy, s ezért nem ömlengenek dicshimnuszokat feléd. De biztos örülnek, ha segítesz rajtuk, de ne ródd fel nekik.
2010. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pilóta vagyok.Amúgy először is nem releváns, másodszor meg fszt max te csinálsz, én normális válaszokat várnék vágod-?
2010. febr. 3. 14:35
 4/14 Kankalin ***** válasza:
100%

Bizonyíts! Azért is!

Tudom, hogy nem egyszerű, de ha megérzed a siker ízét, amire tényleg nem tudnak semmit mondani, csak csendben elkullogni...

Tapasztalat.

2010. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kankalin ***** válasza:
100%
Légy büszke és ne kételkedj magadban. Inkább az ő tudásukat és érzelmi világukat kérdőjelezd meg. Önbizalomhiányod ne legyen külső behatások miatt, te tudod mire vagy képes és ha azt nyújtod semmi okod rá! Föléjük nőttél, majd elfogadját szépen!
2010. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Hogy lettél 19 évesen pilóta?
2010. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Világéletemben annyit kaptam a szüleimtől biztatásként, hogy "Majd úgyis a híd alatt végzed."

Azóta már felnőttem és sikeres ember és családapa vagyok, mert nem adtam fel annak ellenére, hogy sosem kaptam biztatást, csak lekicsinylést. Te se add fel, mert ugyan fontos a szülői elismerés, de ha nincs, akkor sem dől össze a világ. A te életed.

2010. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, hogy lehetsz 19 évesen pilóta!?

Bocs, ha tényleg az vagy, ebben az esetben azt mondom, hogy örülj a többiek elismerésének, a szüleiddel meg beszélj! Lehet, hogy csak az akarják, hogy még jobb legyél, azért piszkálnak. Nem is gondolják, hogy ez neked milyen rosszul esik. Tudom, hogy a család elismerése milyen fontos, de ha nem dicsérnek, akkor is tudnod kell, hogy jó vagy abban, amit csinálsz! Örülj, hogy legalább nem tesznek keresztbe, sok szülő erre is képes, ha nem tetszik neki, amit a gyereke művel.

2010. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15 éves korom óta repülök, vitorlázó gépen kezdtem, aztán 18 évesen leraktam a kismotor gépekre megszerezhető jogsit, és ha minden jól megy akkor ismeretségen keresztül, a diploma után elmegyek Kanadába vadászpilótának.Egyébként a kereszt apám az aki 35 éve pilóta és hát ő volt az aki először felvitt engem.
2010. febr. 3. 19:04
 10/14 anonim válasza:
100%
Sajnos,irígyek az emberek.Ne törődj a lehúzós rosszindulattal.Tudom,nem 1szerű szelektálni.Ez a TE életed és ha érzel magadban annyi és akkora ambíciót,vidd véghez vágyaid.Kívánom neked!
2010. febr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!