Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok volt már olyan, hogy...

Nálatok volt már olyan, hogy a gyereketeknek/testvéreteknek szóló szerelmes levelet találtatok a postaládában?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok azzal a levéllel?

2017. aug. 17. 18:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20, Oké, attól a faszitól megtudod védeni, aki küldte a levelet, de a suliból hazafelé is elrabolhatják a gyermeked. Vagy talán testőröket is állítasz mellé?
2017. aug. 22. 13:47
 22/22 jafnrétti ***** válasza:
100%

Nem azzal véded meg, hogy pofátlanul beleolvasol a levelébe. Az én gyerekem, ha levelet kapna, magától elmondaná, hogy írtak neki, és ha valakivel találkozni akarna, arról is tudnék, tekintve, hogy 10 éves, nem csak úgy kimegy az ajtón és kész. Nagyobb gyereknél meg, ha önállóan közlekedik, nem egy levélből fogod megtudni, hogy kivel találkozik.

Az én gyerekemnek amúgy is megtanítottam, hogy mik az erre vonatkozó biztonsági szabályok, mivel szokott online játszani, ahol chat is van. Korát, nemét elmondhatja, de ha a lakóhelyét kérdezik, akkor maximum a megyét, és ha valaki nagyon nyomul, magától tiltja is le az illetőt, hiszen aki egy ekkora gyerekre így ráakaszkodik, az feltehetően valamit akar tőle. Rögtön szól, ha valaki fura kérdéseket tesz fel neki, sőt, csinál képernyőképet és küldi az adminnak. A szülőn múlik, hogy megtanítja-e a gyereket arra, hogy ilyen téren is vigyázzon magára, mert erre is szükség van. Én így vigyázok a gyerekemre, nem pedig úgy, hogy a tudta nélkül belemászok a levelezéseibe.

2017. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!