Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlotok 14-18 éveseknek...

Ajánlotok 14-18 éveseknek szóló kalandos, szerelmes (vicces is lehet) könyveket?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 14:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet, magyar írótól, de más nemzetiségűt is elfogadok.
2017. júl. 28. 14:30
 2/8 anonim válasza:

Rubinvörös Kerstin Giertől és Helka Nyulász Pétertől.

Mindkettőnek van több része is, nekem nagyon tetszettek. Több sajnos most nem jut eszembe.

2017. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, magyartól nem nagyon tudok, olyat ami kalandos, de ha elég, hogy szerelmes tini könyv, akkor Sohonyai Edittől a Macskaköröm nagy kedvencem. Nem egy mai könyv, de én nagyon szeretem, legalább tudom, milyen volt az élet anyám fiatalkorában. :) Ha külföldi, akkor mondjuk Ransom Riggstől a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeit tudnám ajánlani, esetleg Diana Wynne Jones Palota sorozatát. Vagy Neil Gaiman Csillagporja is nagyon jó, érdemes elolvasni. Én szeretem még Cassandra Clare árnyvadászos könyveit is, ide több sorozat is tartozik, de mind összekapcsolódik. (Végzet Ereklyéi, Pokoli Szerkezetek, Bane Krónikák, stb.) Remélem segítettem! :)
2017. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öhm. Hát Leiner Laurát ajánlom(kedvenc írónőm) akkor még vannak a LOL című könyvek meg Maros Edit esetleg! Remélem tudtam minimáisan segíteni! További szép napot!...:)
2017. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre (Manó/Menő könyvek kiadó)
2017. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. júl. 29. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a nemed ?? :D

Bár ettől függetlenül,amik eléggé bevonzanak:

- Dr. Proktor Pukipora

- Angelfall

- Trollvadászok

2017. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagyzsófia92 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez nem kalandos, hanem romantikus, viszont cserébe filozofikus is egy kicsit.

2017. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!