Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretheti-e egy apa jobban...

Szeretheti-e egy apa jobban az új párjától született gyermekét, ha a már meglévő gyermekeivel egyáltalán nem törődik?

Figyelt kérdés
A házasságunk ideje alatt sem foglalkozott túl sokat a gyerekeivel. A válás óta sem él a láthatás jogával, nem viszi el a gyerekeket a válás során létrejött bíróság egyezség szerint. Most azzal dicsekszik, hogy az új párjától születendő gyermeküket mennyire várja, és örül neki. Vajon tényleg jobban fogja szeretni azt a gyereket?

2017. aug. 22. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Élő példa erre az én apám. Én nem is létezem neki, a későbbi párjától lett lányát neveli, és nem jobban szereti nálam, hanem őt szereti, engem meg nem.

Szóval lehetséges.

2017. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
70%

Üdv a klubban xd nekem nevelő apám egy segf*j és öcsém fenekét bő nyálal nyalja mig nekem sz@rik a fejemre


18/L

2017. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
49%
Utolsó vagyok bocsi félre olvastam xd
2017. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
valószínű
2017. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Előfordulhat. Főleg ha az újjal jól kijön a régivel meg eleve romlott volt a viszony. Így rányomhatja a bélyeget a dologra.
2017. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Sőt olyan anyát is ismerek, aki a saját gyerekeit elhagyta.Nem látogatja őket, sőt felsem hívta őket az elmúlt 10 évben. Az új párjától született gyermekét elhalmozza, láthatóan szereti
2017. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem apám otthagyta anyámat, összejött egy randa cigánnyal akivel csak élettársak. Csinált neki három gyereket, feljárt hozzánk lopni hogy azokat eltartsa. Engem egyszerűen gyűlöl, és megvet, nem tudom mi oka van rá. Szóval igen, ez létező dolog.
2017. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Osztom az első válaszoló tapasztalatát. Az én apám engem sem szeret, a második kapcsolatból született gyereket meg már nem tudja, hova kényeztesse.
2017. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó! Mindegyik történet egytől egyig elkeserítő. :(
2017. aug. 22. 22:10
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Apám jobban szereti az új feleségétől született gyereket, rólam tudomást sem vesz, van ilyen.
2017. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!