Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem nem szeretem apukám....

Azthiszem nem szeretem apukám. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha lehet inkább semmit sem csinálok vele, mindig kiabál, ha valamit rosszul csinálok, vagy ha reggel nem ágyazok be, aztán kikapcsoltatja velem a gépet, meg a kutyusunk is kikészíti, vele is mindig kiabál, rendesen fél tőle. Anyukámmal is kiabál, anyum persze visszaszól neki, de nem adja a derekát, aztán csak még idegesebb lesz. Mindig mondja hogy tegyek rendet a szobámban, meg mintha egy bomba robbant volna (ezt azért meg is értem), de olyanokat mond, hogy amit úgy gondol, hogy nemoda illő, akkor azt kidobja a kukába. Közben meg az ő szobájában minden szana szét van, sosincs rend. Ha anyum hív valahova, mindig szivesen megyek, de ha apum, akkor nagyon nincs kedvem. Ha apum mondja, hogy tanuljak, akkor nem megy, ha anyum mondja, akkor inkább (ha senki nem mondja akkor megy a legjobban). Tudtok segíteni?:S
2010. máj. 25. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
15/F
2010. máj. 25. 14:31
 3/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tartasz az apádtól nem nem szereted. Enyim is ilyen volt anno. Vele még ma sem szivesen töltök kettesbe időt, mert folyton kioktat leteremt, stb, holott már saját családom van. Csak aha nagyon muszáj, fogadj szót menj vele. Vagy futás anyuhoz jobb kifogásért ötletért.
2010. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
k*rvára nem vagy vicces -.-'
2010. máj. 25. 14:31
 5/30 anonim ***** válasza:

Talán magadtól kéne rendet raknod, magadtól kéne leülni tanulni.

1. Azt mondod úgy jobban megy

2. Ha csinálod magadtól akkor nem noszogatnak, hogy csináld

2010. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezném!Hány éves vagy?
2010. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
már leírtam
2010. máj. 25. 14:32
 8/30 anonim ***** válasza:
Iszik alkoholt édesapád?
2010. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
nem iszik
2010. máj. 25. 14:34
 10/30 anonim ***** válasza:
Normális hogy elvárja hogy a 15 éves fia tanuljon, rakjon rendet,ágyazzon be, ne egész nap a gép előtt üljön
2010. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!