Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy felnőtt embert...

Miért kell egy felnőtt embert úgy kezelni, mint egy 5 évest?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de itthon ezt észre sem veszik, úgy beszélnek hozzám, meg úgy gúnyolódnak, mintha egy kisgyerek lennék. Nem tudom, hol maradtak le, hogy még mindig nem fogják fel, hogy kinőttem abból, hogy lehülyézzenek, átbeszéljenek rajtam, röhögjenek azon amit mondok, évek óta így van, de bíztam benne, hogy ez az évek során változik, és nem az elnyomott kisgyerek maradok, hanem figyelembe vesznek úgy, mint egy felnőtt embert.

Bármit megszólalok,akkor ebbe ne szólj bele, hülye vagy.

Ha mondok valamit, ami nem tetszik, akkor röhögnek , és ezen viccelődnek.

Legtöbbször ha beszélek, direkt hangosan átbeszélnek rajtam, hogy tudassák velem, senkit nem érdekel.. A legrosszabb, hogy saját családom csinálja ezt, és mást nem tudok csak keveset itthon lenni, vagy nem szólni semmit, és akkor nem foglalkozom vele, hogy mennyire embertelenül viselkednek velem.

Nem szoktam hülyeségeket mondani, mégis ha csak visszakérdezek, hogy 'na miért?' ha épp valami téma van, akkor megy a szájhúzkodás, a hurrogás, a röhögés, hogy miért vagyok ilyen kíváncsi, amikor utána úgy is megbeszélik a miértjét a dolognak, direkt csinálják, hogy belém kössenek, és legtöbbször ezt csinálják, pedig nem tartom magam gyerekesnek.


2017. aug. 25. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem dolgozol nem adsz haza pénzt és nem húzol el onnan.
2017. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Mert, annyi akaratod és határozott fellépésed van, mint egy gyereknek;)


A bratyóhoz képest, te mindig kölök maradsz:DDD

2017. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Elég szomorú és egyben gusztustalan, hogy a családod teszi ezt. Nekem a "barátaim" voltak ilyenek, szépen el is hagytam őket. Te is tedd ezt, amint tudsz, költözz el. És minimalizáld a kapcsolatot a családoddal, nem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük. Mellesleg ez a viselkedés egy kisgyerekkel szemben is rettenetesen bántó, akkor is,ha valóban hülyeséget mond. Ő is ember, ahogy te is és mindenki.
2017. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gondolom nem dolgozol nem adsz haza pénzt és nem húzol el onnan.'


Tanulok!

2017. aug. 25. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor bocs, nem írtad mivel foglalkozol.

Egymás idegeire mentek akkor meg, nincs suli, sokat vagy otthon.

2017. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
* Ha elmennél reggel az iskolába, hazaérnél délután, becsukódnál tanulni a szobádba, máris nem foglalkoznál velük annyit mint így, hogy non stop egymást nézitek.
2017. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek anyja se érti a szavát !!!


Írom ezt az első kommenetem apropójából és mert valami böszme lenullázott !

2017. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos passziváltatnám magam erre a félévre,melóznék és hogy levelező tagozat.
2017. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez középsuli még, itt nincs ilyen.
2017. aug. 26. 00:16
 10/14 anonim ***** válasza:

20 évesen közlpsuli? Az vicces -ja, nem, gáz.

Akkor nyilván ezért, mert mig más már egyetemen van, dolgozik, vagy lassan szakmát kap kézhez, neked még érettségid sincs.


Én sem örülnék neki, hogy 21 évesen kezdesz el egyáltalán tovább tanulni, az még x év.

És még 23-24 évesen sem vagy önálló, pénzt keresö ember.

2017. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!