Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan bele kell törődnöm,...

Lassan bele kell törődnöm, hogy egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

26 vagyok már, 1 rendes kapcsolatom volt 3 hónapig tartott de az is úgy hogy az első napon már tudtam és kételkedtem magamban, hogy bele-e tudok szeretni abba a lányba.

Ezt tudattam vele is hogy ez ilyen lesz és ilyen is lett szétmentünk nem tudtam őt magamnak elfogadni túl messze esett az ideálomtól.


Azóta sem volt senkim olyan jó 4 éve már.

A túl fiatalok 18-20 már rám sem néz mivel idősebb vagyok, a 22-26 közötti ideáljaimnak pedig már vagy van valakijük vagy szóba se állnak velem.

Nem tartom magamat csúnyának sem szegénynek.

Egy magánvállalkozónak dolgozok a minimálbér mondjuk úgy 140%-áért kisfőnöki beosztásként ami tudom nem túl sok de én megbecsülöm ezt is.

Egyelőre szüleimmel élek, van egy másfél millás kocsim és egy 600k-s Kawasaki 1000-es mocim.

Mindkettővel szoktam járni nézelődni ide oda de semmi..

Nem tudom mi lehet bennem a gond más kis nyomiknak rég van egy vagon csaj ismerőse és csaja(i), én pedig már lassan mély-depresszióba fogok zuhanni amiért nem akar összejönni egyel sem semmilyen.

Kétségbe vagyok esve nem akarom ezt elfogadni, hogy akkor pont nekem ilyen nyomorult élet jutott nem lesz soha családom soha nem leszek igazán boldog pedig élek halok már egy szép nőért és rohadtul nem a szexuális vágyam kielégítése miatt!!

Szeretnék halálosan szerelmes lenni és szeretni valakit. :(

Hiába el megyek szórakozó helyekre tele vannak 20 év alattiakkal egyet sem ismerek nem szólnak hozzám sőt egyébként én sem vagyok az a bőbeszédű, inkább olyan visszahúzódónak tartanak.

Interneten az van hogy 100-ból ha visszaír 2 szó szerint, aztán pedig velük is megszakad a kapcsolat 1-2 nap után.

Én ebbe nem akarok beletörődni, nem tudom ezt feldolgozni hogy egyedül fogok maradni.

Segítsetek mit tegyek.

Otthon ülős vagyok egyébként és ki vagyok éhezve már az életre arra hogy lehessen már valakivel valahová menni de még csak barátaim sincsenek olyanok akikkel járnék ki.

Mindegyiknek meg van már a barátnője/felesége.

Én pedig le vagyok maradva úgy jó 6-8 évvel.

Segítsetek meg fogok keseredni, úgy érzem közel a lelki végkimerülés :(


2017. aug. 25. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem fognak hozzád szólni, a férfinak kell kezdeményezni. Amúgy nyugodtan próbálkozhatsz 20 éveseknél, vannak, akik a kicsit idősebbekre buknak. A visszahúzódó természetedből kicsit ki kell bújni, mert ha sehova nem mész, senkihez nem szólsz, úgy tényleg nem lesz semmi. A minimálbér 140 százaléka nagyon alacsony fizetés, talán egy Tescós árufeltöltő is többet kap annál. Ezt csak úgy zárójelben mondom.
2017. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Ne parázz! Dédim hamar megözvegyült, de 86 évesen rátalált a szerelem! Össze is bútoroztak a bácsival!

Viccen kívül, egyáltalán nem vagy még öreg. Csupán 26 vagy, az élet hosszú, kiszámíthatatlan, de ha ennyire negatív vagy, akkor javíts ezen. Légy pozitív beállítottságú, ismerkedj, mosolyogj, barátkozz. Így ismeretlenben többet nem tudok mondani, de biztosan nem fogsz egyedül maradni!

2017. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
63%
Én 38 vagyok összesen 3 kapcsolatom volt eddig és egyik sem tartott tovább 2 hónapnál. A legutóbbi 10 éve volt. Na én már depressziós vagyok,egy csöppet. De ha annyi idős lehetnék újra mint te,biztos nem ez volna a legnagyobb problémám.Úgyhogy fel a fejjel,és menj szórakozni kikapcsolódni mert ha otthon várod a sült galambot akkor valóban egyedül maradsz!De te tudod!
2017. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Ne görcsölj rá a dologra. Keress inkább igaz barátokat, haverokat, mert bizonyos szempontból többet érnek minden szerelemnél. A szerelem szép, de a mai világban kevesen érdemlik meg, és kevesek veszik komolyan. Nagy szerencse kell hozzá, hogy a szerelemből igaz társ váljon, esetleg házastárs, akivel családot alapíthatsz. Nagyobb az esély arra, hogy miután elpárolgott a rózsaszín köd, egy szép napon arra ébredsz, hogy pofára ejtettek, és kezdhetsz mindent elölről. Egy Don Juannak ez nem probléma, egy magunkfajtának viszont olyan csapás, amitől, ha van eszed, megkíméled magadat...


én 28 vagyok, aszexuális. Párom ebből kifolyólag sosem lehet, a szerelmet nem élhetem át. A minimális meglévő vágyaimat nem élhetem meg. Viszont haverjaim se nagyon lehetnek, mert az egészséges hetero férfiak szemében akit nem érdekelnek a nők, az alapértelmezetten biztos homokos... És jó esetben csak szimplán elkerülnek, rossz esetben nekem szegezik a megalázó kérdést, hogy meleg vagyok-e...


Szóval se haverok, se szerelem - de találtam értelmet az életemnek, és boldog vagyok... és tulajdonképpen nagyon szerencsés, mert a boldogságom nincs egy másik ember szeszélyére bízva, aki tönkretehetné. Csakis az enyém.


gondolkozz ilyen nézőpontból, és máris másként fogod látni a helyzetedet.


üdv,

29F

2017. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nézd, én egész nagykorúságomat egy idegen faluban töltöttem, tehát elvileg lehet mondani, hogy tapasztalatlan vagyok, d ez csak a körülmények okán van. Volt már kapcsolatom, amikor még tizenévesen városban éltem. Futó kalandjaim is. Lányhaverjaim meg dögivel voltak, bár egyre inkább csak nyaranta van lehetőségem kimozdulni innen.


De ha ennek ellenére kíváncsi vagy pár évtizednyi élettapasztalatomra, akkor olvass tovább. Ha viszont a körülményeim okán leszólsz, hogy "mit ugrálok", hiszen kevés a tapasztalatom, akkor ne olvass tovább engem. ;)


Csak pár lényeges tényező, nem akarom bő lére ereszteni itt:


Amit írt Akhillesz is: igen az első lépés ugyanez: lépni. :) Szólíts meg nőket, beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni!


Ezen felül: ne görcsölj! Csak beszélgess és beszélgess, NE céllal menj oda nőkhöz! Oké, tudatában vagy, hogy nyitott vagy sok mindenre, akár párkapcsolatra is, de érd be avval, ami épp van!


Nem sport ez, ahol célba kell juttatni a labdát

(és nem csak a szexre értem, hanem képletesen a céltudatos pártalálásra is), hanem emberi lények! NE legyél céltudatos, hanem csak annyira, hogy te sok mindenre nyitott vagy, kivel épp mi alakul. (Ésszerűség keretein belül persze.)


További lényeges pont: ha önmagad legalábbis minimum túlélő üzemmódban vagy, akkor az embereknek, igen, általánosságban is az embereknek, AKI MEGÉRDEMLI, azoknak add, amit tudsz, de legyen egyensúly: NE hagyd kihasználni magad, és elsősorban NE pénzt, hanem odafigyelésed, és tudásod add, valamint egyéb pl tevőleges segítségnyújtásod add!


És ami még nagyon nagyon fontos: mindeközben, hogy nőkkel is beszélgetsz: ISMERD MEG mind önmagad egyre jobban -mert másokon át IS, meg közvetlen módon is szükséges az önismeret mélyítése-, VALAMINT A NŐI LELKET ismerd meg egyre jobban.


A fentiek együttese által, ha nem görcsölsz, szépen egyre több emberrel, férfival és nővel ismerkedsz meg, és ha odafigyelsz, a rostán ráadásul kihullik a kis "K", meg az érdekbarát is. A többi emberhez meg közelebb kerülsz, és a körülmények stb adják, hogy kivel milyen fajta és milyen mély viszonyba kerülsz.


Így lesznek új barátaid, új haverjaid, és lesz előbb-utóbb barátnőd is.


Ezen felül a mondást tartsd szem előtt: aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli! Tehát ha "csak" dugás jön össze, akkor becsüld meg ezt!


Nem azt mondom, hogy k-rvázz, hanem hogy látod a csajon, hogy komolyabb,

nem zárja ki a tartós kapcsit, de valahogy csak az ágyig juttok

el. Nem baj, egy élmény volt, és egy újabb tapasztalat.


Még az is lehet, hogy hónapok múlva tartósan össze akartok jönni egymással, "véletlenül". Vagy sose látod őt többet.

De nem baj, ismerkedj tovább.


Természetesen legyél sportszerű, tehát ha egy nővel eljutsz egy szintig, akkor más nővel maximum barátkozz, NE hülyítsd, bár te szerintem nem hülyíted a nőket.


És nem is kell. NEM AZ kell.


Hanem ismerkedni velük, mert barátilag is lehet, aztán lesz, akivel nemi vonatkozásban is alakul valami.


Kevés bár a tapasztalatom a nőkről, de az működött is! Kivéve az első párkapcsim anno, mert akkor még tejfölös szájú tini voltam.

2017. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért problémázol a dolgon,ha tenni sem akarsz igazából érte..Nem fognak a lányok leszólítani téged,neked kell őket,ha visszahúzódó vagy ha nem.Úgy nem lehet ismerkedni,hogy arra vársz majd a másik leszólít..Illetve attól mert van egy autód és egy motorod nem fognak dögleni utánad a lányok,nem kell ezekkel felvágni...Valamint ha belegondolsz egy te korodbeli nő már nem igazán arra vágyik,hogy amikor a párjánál alszik igazából a párja szüleinél aludjon.Illetve nem igazán értem,hogy hol szeretnél ismerkedni,ha otthon ülős vagy a netes ismeretségek pedig 2nap után meg szakadnak.Talán lentebb kellene adnod a szintből,hisz láthatóan te nem jössz be azoknak a lányoknak akik neked bejönnek..
2017. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Lassan bele.
2017. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

menni fog

Nem vagy kikésve semmiről

De a férfinak kell kezdeményezni , és nyugodtan próbálkozz 18-20 évesekkel

Sok olyan korú csaj bukik az idősebbekre

2017. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Olvasgasd ilyeneket redd pill ferfihang.hu. ott leirjak nozedt lenyeget. Majd amikor mar nem akarod meg leszarod egeszet tapadnak majd rad.

Tudom h helyzetedbe nem vigasz.

De osszejossz vkivel osszekoltozes minden es nem lesz az igszi gondolkodoba esel h lehet jobb volt a regi elet. Senki sem csesztetett. De persze hs jo a kapcsolat meg is konyhitheti az eletet de nem olyan egydzeru olyat talalni.

2017. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Blablabla... 28 vagyok, most van a második (és utolsó) lkapcsolatom :)


Az exem 33, egész életében csak egy féléves kapcsolata volt meg én, annak is már két éve.


Szóval nyugi, van idöd, csak próbálkozz ;)

2017. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!