Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre nehezebben bírom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben bírom az egyedül létet. Hiába szeretnék barátnőt, egyszerüen nincs bátorságom oda menni a nőkhöz. Nem tudom hogy mit kéne nekik mondani. Lehet hogy bele kéne törődnöm? 26f

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem szabad feladni, próbálkozz tovább! :)

Szerintem első körben próbálj csak úgy beszélgetni nőkkel, mindegy kivel, mindegy miről, hol, mindegy mit mondasz alapon. Elsőként ne a barátnőszerzés legyen a cél, csak ,,gyakorold" a kapcsolatteremtést. Aztán ha ez jobban megy, akkor próbálkozhatsz már olyanoknál akiket vonzónak tartasz és nem fogsz annyira lefagyni.


Ha így teszel, meg lesz az eredménye előbb utóbb. Hajrá! :)

Vagy ismerkedj neten, bár annak is lehet kockázata, de sok embernek bejön.

2015. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Én tudom mit kellene mondani mégis úgy érzem nincs helyem ebben az elfajzott világban.


Igazából mit veszíthetsz ?

Max elküld, és aztán ? van még 1000 másik nő a környékbe.

2015. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nem merek oda menni hozzájuk.Akár hányszor megpróbáltam,mindig rá görcsöltem és csak meg futamodás lett.Meg hát nem is tudom mit lehetne mondani egy nőnek
2015. júl. 23. 10:50
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsölsz, ott a netes ismerkedés. És ne azon gondolkodj, hogy mit mondjál, inkább kérdezz. Ha kölcsönös az érdeklődés, akkor majd ő is viszonozza, és alakul magától.
2015. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elég sokat próbálkoztam a neten.Nem tudom mit lehetne kédrdezni a nőktöl.Elég bénA vagyok a nők területén.
2015. júl. 23. 11:25
 6/21 Nem mondod :D ***** válasza:

Ne már, ember! Nem harapunk vagy ilyesmi :))

Pl: Szia, hogy vagy? Van kedved meginni valamit? S aztán kérdezgeted arról, ami épp eszedbe jut :)

Max elküld, s akkor meg mi van? Van más lány s úgyis találsz olyat, aki egy hullámhosszon lesz veled :)

2015. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hobbi, sport, zene, stb... Bármiről kérdezheted, és ha valamiben hasonló az ízlésetek, akkor biztos el tudtok csevegni róla.
2015. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De oda se merek menni hozzájuk.
2015. júl. 23. 11:38
 9/21 Nem mondod :D ***** válasza:
26 évesen már igazán lehetnél tökösebb. Mi a legrosszabb, ami történhet? Most komolyan...
2015. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vidd el magaddal buliba, vagy nőzni a haverodat azt kérd meg hogy dobjon már oda a nőhöz, ha már elfelejtesz sétálni a közelükben :D, Ne törődj azzal hogy nővel beszélsz.. beszélj úgy vele mint a haverjaiddal csak sokkal kedvesebben. Barátokat hogy szerzel? ugyan az a csajozás is jó részben, csak bele kell vinni egy két bókot meg kedvességet stb.

Ne legyél már töketlen :D ha akarsz barátnőt, tegyél érte.

2015. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!